شنبه ۰۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۵
مأموریت اصلی هلدینگ صباانرژی تخصصی‌سازی است
مدیر عامل هلدینگ صباانرژی با اشاره به حوزه تخصصی این شرکت که نفت، گاز و انرژی است؛ تصریح کرد مأموریت اصلی ما در این شرکت تخصصی‌سازی است.
کد خبر : ۲۷۲۲۳۵

 به گزارش بورس نیوز، زمان‌پور، مدیر عامل هلدینگ صباانرژی  در این راستا به راه اندازی شورا‌های راهبردی تخصصی در حوزه‌های مختلف از جمله فولاد و پتروشیمی در شرکت‌های تابعه اشاره کرد و گفت تلاش می‌کنیم با کمک این متخصصان به سمت تخصصی‌سازی گام برداریم.
 
مدیر عامل هلدینگ صبا انرژی، تخصصی کردن پرتفوی بورسی شرکت را هم در همین راستا دانست و گفت خروج از سهم‌های کم بازده و زیان ده و سرمایه‌گذاری در سهام‌های پرسود و زودبازده از اولویت‌های هلدینگ صباانرژی است.
 
زمان‌پور افزود: گام بعدی ما در هلدینگ، سرمایه‌گذاری است، زیرا رشد تولید بدون سرمایه‌گذاری امکان پذیر نیست و در این راستا پروژه‌های متعددی را برای تکمیل زنجیره ارزش معرفی کرده‌ایم.
 
مدیرعامل هلدینگ صباانرژی در ادامه ارزش پرتفوی بورسی شرکت در پایان سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ را ۷۶ هزار میلیارد تومان اعلام کرد که نسبت به دوره مشابه سال گذشته حدود ۲۹ درصد رشد داشته است.
 
وی سرمایه هلدینگ را ۴ همت اعلام کرد و از عزم شرکت برای افزایش این رقم خبر داد.
 
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشتگی، در پایان با اشاره به پروژه‌های مهمی همچون مگا پروژه PDH-PP  جم و ABS & Rubber پادجم، مهم‌ترین چالش کنونی پیش روی هلدینگ را افزایش نرخ خوراک دانست و تأکید کرد انجمن صنفی کارفرمایان پتروشیمی ایران به جد پیگیر اصلاح این قیمت است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر