شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۰
بازار ارزهای دیجیتال ثابت مانده است
بازار ارز‌های دیجیتال در هفته‌های اخیر نسبتا ثابت مانده، زیرا خوش‌بینی نسبت به موج جدیدی از برنامه‌های کاربردی صندوق قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) کمرنگ شده است.
کد خبر : ۲۷۲۴۳۲

به گزارش بورس نیوز، پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای سانتیمنت گزارش کرد که به تازگی بالاترین سطح فعالیت آدرس یک روزه خود را در سه ماه و نیم مشاهده کرده است. این مورد به‌عنوان ۱.۰۷ میلیون آدرس منحصر به فرد است که در آغاز ماه آگوست با شبکه بیت‌کوین تعامل داشته‌اند که بیشترین میزان از ۱۷ آوریل محسوب می‌شود.

سانتیمنت در توییتی اعلام کرد که فعالیت آدرس بیت‌کوین در ماه آگوست به بالاترین سطح خود در ۳.۵ ماه گذشته رسیده است و این افزایش سود، همراه با معاملات با زیان‌های بزرگ در میان احساسات منفی، می‌تواند نشانه‌ای قوی از احتمال بیشتر جهش قیمت کوتاه‌مدت باشد.

این شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای همچنین در تصویر پیوست شده به توییت اشاره کرد که معامله‌گران، بیت‌کوین را با بیشترین ضرری که در طول سال ثبت کردند انتقال دادند که نشان دهنده تسلیم شدن است. سانتیمنت اشاره کرد که این مورد ممکن است نشان دهنده سیگنال خرید باشد.

بازار ارز‌های دیجیتال در هفته‌های اخیر نسبتا ثابت مانده، زیرا خوش‌بینی نسبت به موج جدیدی از برنامه‌های کاربردی صندوق قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) کمرنگ شده است.

سانتیمنت خاطرنشان کرد که بیت‌کوین و اتریوم با افت و خیز‌های اس اند پی ۵۰۰ به شدت مستحکم باقی مانده‌اند همچنین دلار در چند هفته گذشته افزایش یافته که از نظر تاریخی عقب‌نشینی بازار را پیش‌بینی می‌کند.

سانتیمنت از معامله‌گران می‌خواهد که به‌عنوان یک سیگنال شکست، مراقب کاهش همبستگی بین دو کلاس دارایی، سهام و ارز‌های دیجیتال باشند. البته سایر شاخص‌ها به مثبت بودن بیت‌کوین اشاره می‌کنند.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۱.۱۶ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۵۷ درصد کمتر شده است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر