بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۱
نیروی انسانی سالم و توانمند محور رشد تولید است
به مناسبت روز پزشک، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان و هیات همراه با حضور در بیمارستان درجه یک شهید مطهری، از جمعی از پزشکان این مرکز تجلیل نمودند و در جریان نحوه خدمت رسانی به مراجعین قرار گرفتند.
کد خبر : ۲۷۳۱۹۷

به گزارش بورس نیوز، مهدی کوهی، مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان در حاشیه این بازدید به خبرنگار ما گفت: بیمارستان شهید مطهری از جمله مراکز پزشکی مجهز در سطح کشور است که در کنار خدمت رسانی به خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان، مردم شهرستان لنجان، استان اصفهان و حتی شهر‌های مختلف کشور نیز از امکانات آن بهره مند می‌شوند.
 
وی افزود: این مرکز پزشکی، پتانسیل‌ها و قابلیت‌های فراوانی دارد و بر اساس بازدید میدانی که در آینده نزدیک از این مجموعه انجام می‌گیرد در راستای ارتقاء خدمت رسانی و افزایش رضایتمندی در بخش‌های مختلف آن برنامه ریزی می‌شود. 

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان تصریح کرد: نیروی انسانی سالم و توانمند محور رشد تولید است لذا در بخش طب کار، استاندارد‌های مختلف نیاز است مورد توجه مسئولین قرار بگیرد و در بخش پزشکی نیز آزمایشات و معاینات دوره‌ای با دقت کامل انجام شود.

در ادامه علیرضا آجدانی رییس بیمارستان شهید مطهری نیز گزارشی از امکانات فعلی بیمارستان و چشم انداز این مرکز پزشکی ارائه نمود. 

شایان ذکر است مدیرعامل شرکت در این بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان شامل طب کار، درمانگاه، اورژانس، داروخانه و دفتر پرستاری بازدید نمود.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
هوشمند سازی در بخش معدن مستلزم سیاستگذاری صحیح است
سرپرست معاونت بازرگانی ذوب آهن اصفهان:

هوشمند سازی در بخش معدن مستلزم سیاستگذاری صحیح است

توسعه همکاری‌های ذوب‌آهن اصفهان و بانک تجارت
توافقاتی که در دیدار دو جانبه مدیران عامل صورت گرفت؛

توسعه همکاری‌های ذوب‌آهن اصفهان و بانک تجارت

ارسال نظر