بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۰۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۹
از سوی مدیران خدمات پس از فروش ایران‌خودرو صورت گرفت:

بازدید نظارتی از طرح امداد و خدمات اربعین

بازدید نظارتی از طرح امداد و خدمات اربعین
معاون شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو که به منظور پایش کیفیت اجرای خدمات و پشتیبانی زیرساخت‌های طرح اربعین به همراه جمعی از مدیران، به شهر‌های مرزی چذابه، شلمچه، مهران، قصرشیرین، باشماق و تمرچین سفر کرده است.
کد خبر : ۲۷۳۲۶۶

به گزارش بورس نیوز، ماشااله وردینی، معاون شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو که به منظور پایش کیفیت اجرای خدمات و پشتیبانی زیرساخت‌های طرح اربعین به همراه جمعی از مدیران، به شهر‌های مرزی چذابه، شلمچه، مهران، قصرشیرین، باشماق و تمرچین سفر کرده است، گفت: طرح ویژه خدمت‌رسانی به زائران حرم حسینی (ع) از پنجم شهریور آغاز و تا هفدهم این ماه ادامه خواهد یافت و حوزه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو با پیش‌بینی استقبال پرشور هم وطنان، با آمادگی کامل برای ارایه خدمات در تمامی جاده‌های کشور به خصوص جاده‌های منتهی به شهر‌های مرزی و مقاصد خروجی به سمت کشور عراق در کنار هم وطنان خواهد بود.

وی افزود: این بازدید‌ها توسط مدیران ستاد و مدیران دفاتر منطقه‌ای اهواز، همدان و آذربایجان به منظور هماهنگی هر چه بیش‌تر و حسن اجرای طرح تا پایان آن ادامه خواهد یافت و همکاران ما به صورت مستمر در شهر‌های مرزی حاضر هستند و به صورت میدانی حسن اجرای خدمات را رصد و پایش خواهند کرد.

وی در خصوص امکانات شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو تشریح کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته در سال جاری ۳۶ نمایندگی تک‌شیفت، دو شیفت، شبانه‌روزی و چادر تعمیرگاهی شهر چذابه ویژه ایام طرح و با حضور فروشگاه‌های مجاز کشیک، آماده خدمت به هم وطنان هستند. همچنین نمایندگی تازه تاسیس ۲۵۰۹ با بهره‌مندی از تجهیزات و استاندارد‌های روز در شهرستان مهران استان ایلام که همواره با ازدحام بیش‌تر زواز برای خروج از کشور همراه است، مهیای پذیرش خودروی زایران و هم‌میهنان است.

وردینی ادامه داد: در این طرح ۱۶۸ اکیپ امدادی، بیش از ۱۷۵ امدادگر و ۱۳ کانکس مجهز امدادی با حضور امدادگران مجرب و بهره‌مندی از قطعات استاندارد و مورد تایید خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران خودرو در مرز‌ها مستقر شده‌اند.

لازم به ذکر است، طرح ایام اربعین هم، چون سایر طرح‌های ویژه مجموعه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در راستای تسهیل در ارایه خدمات پس از فروش به هم وطنان و ارتقای رضایت مشتریان گروه صنعتی ایران‌خودرو در ایام خاص سال برنامه‌ریزی و اجرایی می‌شود و امیدواریم کارکنان شرکت ایساکو نیز ضمن ارایه بهترین خدمات به راهیان حرم امام حسین (ع) از اجر معنوی و دعای خیر هموطنان از این سفر بهره‌مند شوند.

هموطنان می‌توانند در طول مسیر رفت و برگشت از ایران به کشور عراق و بالعکس در صورت نیاز به هر گونه خدمات امدادی، از طریق اپلیکیشن ایساکو یا تماس با مرکز پاسخ‌گویی و امداد ایران‌خودرو به شماره ۰۹۶۴۴۰ درخواست‌های خود را ثبت کنند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.