بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۰۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷
بزرگترین ارز دیجیتال در آستانه صعود یا سقوط
تحلیلگر کریپتو در پست اخیر خود گفت که بزرگترین ارز دیجیتال جهان در آستانه یک روند صعودی بالقوه یا سقوط بسیار بدتر است.
کد خبر : ۲۷۳۲۷۰

به گزارش بورس نیوز، مایلز دویچر، تحلیلگر کریپتو که در یوتیوب با نام کریپتو بانتر شناخته می‌شود، در پست اخیر خود گفت که بزرگترین ارز دیجیتال جهان در آستانه یک روند صعودی بالقوه یا سقوط بسیار بدتر است.

به گفته این تحلیلگر، عملکرد قیمت بیت‌کوین در چند روز آینده روندی را که توکن دنبال خواهد کرد، تعیین می‌کند.

شایان ذکر است، این تحلیلگر گفت که بازار نزولی فعلی طولانی‌ترین بازار کاهشی بوده و در مجموع ۴۹۰ روز به طول انجامیده که آن را به یکی از بدترین کاهش‌ها تبدیل کرده است. در حالی که بیت‌کوین خود را در برابر فشار‌های فروش حفظ کرده است، اما این توکن در ماه آگوست امسال تسلیم و به کاتالیزوری برای فروش گسترده‌تر بازار تبدیل شد.

به گفته کریپتو بانتر، تجزیه و تحلیل نمودار بیت‌کوین نشان می‌دهد که هنوز قیمت پایین ۱۶ هزار دلاری امکان‌پذیر است. با این حال، اگر کریپتو بتواند سطح پشتیبانی کلیدی ۲۴هزار دلاری خود را حفظ کند، این احتمال کاهش می‌یابد.

علیرغم فروش اخیر، این تحلیلگر بر پذیرش جهانی رو به رشد بیت‌کوین تاکید کرد. وی اشاره کرد که تراکنش‌های سریع و کارمزد‌های پایین از جمله مواردی است که شبکه بیت‌کوین را جذاب کرده است.

این تحلیلگر می‌گوید که تایید صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) در ایالات‌متحده می‌تواند عملکرد توکن را تقویت کند. چندین بررسی در مورد این صندوق قرار است در هفته اول سپتامبر انجام شود که به گفته تحلیلگران ممکن است تا سال آینده به تعویق بیفتد.

وی همچنین علاقه سازمانی فزاینده به بیت‌کوین را به‌عنوان مدرکی بر پذیرش جهانی آن ذکر کرد و می‌گوید که بلک راک در حال حاضر سهامدار عمده چهار شرکت از پنج شرکت بزرگ استخراج بیت‌کوین در جهان است. با این حال، کریپتو بانتر افزود که افزایش قیمت توکن به معنای پایان بازار نزولی طولانی‌مدت نیست.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۱.۰۵ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۲۴ درصد بیشتر شده است.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.