بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۰۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷
سامانه یکپارچه خودرو تا پنچشنبه فعال است
رئیس سامانه یکپارچه خودرو گفت: سامانه یکپارچه تا پنج شنبه شب ۹ شهریورماه باز است و متقاضیان می‌توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
کد خبر : ۲۷۳۲۷۴

سامانه یکپارچه خودرو باز شد و آن دسته از افرادی که نتوانسته اند در مرحله گذشته خودرویی دریافت کنند می‌توانند با مراجعه به سایت اقدام به ثبت نام مجدد کنند.

وی با اشاره به اینکه سامانه یکپارچه خودرو باز شده است، اظهار کرد: با توجه به ظرفیت جذب نشده خودروسازان از شب گذشته ۶ شهریورماه (افراد متقاضیان مرحله دوم) که خودرویی به آن‌ها تخصیص داده نشده، ضمن حفظ اولویت امکان انتخاب خودروی جدید را پیدا کرده اند.

وی افزود: البته مشتریان کرمان موتور و مدیران خودرو که تحویل خودرو‌های آن‌ها بعد از تابستان ۱۴۰۲ است نیز می‌توانند با مراجعه به سایت نسبت به تغییر خودروی خود اقدام کنند.
وی گفت: از شرکت کرمان موتور چهار مدل خودروی جک J۴, J۷, S۳ , S۵ و از شرکت مدیران‌خودرو پنج خودروی آریزو ۶، FX، تیگو ۷، X۲۲ و X۵۵ برای متقاضیان در نظر گرفته شده است. تحویل این خودرو‌ها حداکثر سه ماهه خواهد بود و به نوعی فروش فوق العاده محسوب می‌شود.

تقدسی تاکید کرد: پس از این مرحله نیز، ظرفیت موجود همه خودروسازان مجددا بررسی خواهد شد و بر مبنای آن مراحل آتی طرح یکپارچه خودرو اطلاع رسانی خواهد شد.

رئیس سامانه یکپارچه خودرو اضافه کرد: سامانه یکپارچه تا پنج شنبه شب ۹ شهریورماه باز است و متقاضیان می‌توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر