بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۰۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۸
سند راهبردی بانک توسعه تعاون مبتنی بر سند تحول دولت مردمی است
مدیر عامل بانک توسعه تعاون سند راهبردی بانک را مبتنی بر سند تحول دولت مردمی دانست.
کد خبر : ۲۷۳۲۷۹

به گزارش بورس نیوز، محمد شیخ حسینی، مدیر عامل بانک توسعه تعاون در جلسه شورای تحول راهبردی بانک اظهار داشت: تدوین و اجرای سند تحول راهبردی بانک مبتنی بر سند تحول دولت مردمی و همچنین تحول دیجیتال در جهت توسعه بخش تعاون و ارتقای سهم تعاون در اقتصاد است.

وی افزود: سند راهبردی بانک با حضور مدیران ارشد، میانی و اجرایی بانک و با همفکری و هم افزایی و با حضور تیم مشاور در حال انجام است و بخش مهمی از دستاورد‌های مثبت حاصل از این سند همزمان با هفته تعاون قابل رونمایی است.

شیخ حسینی تاکید کرد: بانک توسعه تعاون برای ایفای نقش بهینه جهت تحقق سهم ۲۵ درصدی تعاون در اقتصاد، اراده کافی برای برنامه تحولی را دارد و نقاط قوت، نقاط ضعف و فرصت‌ها و تهدید‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: سبد محصولات و خدمات رقابتی، مدیریت ریسک کسب و کار، رعایت الزامات قانونی و حقوقی، بهبود کیفیت اطلاعات مالی، توسعه فرهنگ ارائه خدمات مشتری محور، تداوم و دردسترس بودن خدمات کسب و کار، بهینه سازی فرآیند‌های داخلی، بهینه سازی هزینه‌های عملیات داخلی، افزایش مهارت ها، انگیزش و بهره وری کارکنان، رعایت سیاست‌ها و ضوابط داخلی و نوآوری در محصولات و کسب و کار از جمله مواردی بوده است که در تدوین اهداف مورد تدقیق قرار گرفته است.

در این جلسه ولیان استاد دانشگاه تربیت مدرس و مدیر پروژه تحول راهبردی توضیحاتی در خصوص طرح تحول ارائه و حسین سرین دبیر شورای سند راهبردی بانک توسعه تعاون گزارش مفصلی از روند اجرای این پروژه ورفع موانع موجود و مسیر‌های پیش رو بیان نمود.

گفتنی است در این جلسه محمد ذوالفقاری سرپرست معاونت مدیرعامل در امور حقوقی و نظارت، شهرام بخشا معاون مدیرعامل در امور برنامه ریزی و فناوری اطلاعات، محمد سلمانی معاون مدیرعامل در امور مالی و پشتیبانی، سید حسن حسینی مطلق سرپرست دفتر مرکزی حراست، رسول ارجمند مدیر امور سرمایه انسانی، صیاد رحمان پور مدیر امور استان‌ها و شعب، سجاد علی زاده سرپرست مدیریت امور فناوری اطلاعات و ارتباطات، امیر میرشفیعی رئیس اداره کل برنامه ریزی و مدیریت عملکرد حضور داشتند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.