بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
پنجشنبه ۰۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۰
بانک صادرات و یک گزارش خوب؛

ثبات در تسهیلات اعطایی " وبصادر "

ثبات در تسهیلات اعطایی
میزان درآمدی که بانک صادرات در مردادماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد ۵ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۹ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.
کد خبر : ۲۷۳۳۸۶

ثبات عملکردی در

بورس نیوز:

بانک صادرات با سرمایه ثبت شده ۱۷ هزار و ۵۳۵ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۳۸ هزار و ۶۷۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد توانست از بخش‌های تسهیلات اعطایی، سپرده‌گذاری، اوراق بدهی، سرمایه‌گذاری‌ها و کارمزد درآمد کسب کند.

ثبات عملکردی در

بانک صادرات در پنجمین ماه از سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی خود به درآمد ۴ هزار و ۵۱۷ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. میزان درآمدی که این بانک در مردادماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد ۵ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۹ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این بانک در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۳۳ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

ثبات عملکردی در

عمده‌ترین درآمد "وبصادر" در مردادماه متعلق به «مرابحه» و مبلغ به ثبت رسیده در این بخش برابر با یک هزار و ۷۰۱ میلیارد تومان بود. درآمدی که بانک صادرات از بخش «مرابحه» به همراه داشت ۳۸ درصد از کل درآمد‌های شناسایی‌شده در مردادماه را به خود اختصاص داد. از دیگر بخش‌های درآمدزا از قسمت تسهیلات اعطایی می‌توان به «خرید دین» و «فروش اقساطی» با یک هزار و ۵۷ میلیارد تومان و ۶۱۶ میلیارد تومان اشاره کرد. بخش‌های نام‌برده نیز ۲۴ و ۱۴ درصد از کل درآمد ماهانه را در اختیار داشته‌اند.

ثبات عملکردی در

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
چه خبر از کدال
بانک صادرات محقق کرد؛

چه خبر از کدال "وبصادر"؟

ثبات عملکرد در
بانک صادرت رقم زد؛

ثبات عملکرد در "وبصادر"

ثبات عملکرد در
بانک صادرت رقم زد؛

ثبات عملکرد در "وبصادر"

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.