بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۱۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۶
مردادماه شیرین "همراه"؛

همراه اول و رکوردی جذاب!

همراه اول و رکوردی جذاب!
شرکت ارتباطات سیار ایران میزان درآمدی که در پنجمین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۴ هزار و ۱۰ میلیارد تومان بوده است.
کد خبر : ۲۷۳۴۲۳

همراه اول و رکوردی جذاب!

بورس‌نیوز:

شرکت ارتباطات سیار ایران با سرمایه ثبت شده ۷ هزار و ۵۲۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۳۹ هزار و ۷۱۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد، توانست از بخش‌های کارکرد مشترکین، استفاده از امکانات شبکه توسط سایر شرکت‌های تلفن همراه (اتصال متقابل)، فروش خطوط جدید تلفن همراه و سایر درآمد کسب کند.

همراه اول و رکوردی جذاب!

شرکت ارتباطات سیار ایران میزان درآمدی که در پنجمین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۴ هزار و ۱۰ میلیارد تومان بوده است. میزان درآمدی که این شرکت در مردادماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد ۵ درصد افزایش را نسبت به ماه گذشته و ۱۷ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این شرکت ارتباطاتی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۲ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

همراه اول و رکوردی جذاب!

بیشترین درآمدی که "همراه" در مردادماه از فروش و ارائه خدمات کسب کرد متعلق به بخش «کارکرد مشترکین» با ۳ هزار و ۶۴۴ میلیارد تومان بود که این بخش شامل مکالمه، پیام کوتاه، اینترنت و پیامک انبوه است. درآمدی که "همراه" از این بخش به دست آورد، ۹۱ درصد از درآمد را در این بازه زمانی به خود اختصاص داد، بیشترین درآمد شناسایی‌شده "همراه" پس از بخش «کارکرد مشترکین» در اختیار «درآمد استفاده از امکانات شبکه، توسط سایر شرکت‌های تلفن همراه» با ۳۲۳ میلیارد تومان بود.

همراه اول و رکوردی جذاب!

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
روند صعودی ادامه دارد
گزارش ماهانه "همراه" زیر ذره‌بین بورس‌نیوز؛

روند صعودی ادامه دارد

از خردادماه سال ۱۴۰۲؛

"همراه" در اوج

ارسال نظر