بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۱۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۹
تا ۲۰ شهریورماه ادامه دارد؛

آغاز پنجمین مزایده سراسری سازمان تملیکی

آغاز پنجمین مزایده سراسری سازمان تملیکی
معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان اموال تملیکی گفت: در پنجمین مزایده سراسری این سازمان یک هزار و ۷۸۸ پارتی کالا به ارزش ۱۵۰۰ میلیارد تومان عرضه می‌شود.
کد خبر : ۲۷۳۵۶۴

به گزارش بورس نیوز، سعید غلامی باغی، معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اظهار کرد: این مزایده به عنوان پنجمین مزایده سراسری سازمان از ساعت ۸ صبح ۱۳ شهریورماه آغاز شده و متقاضیان می‌توانند تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۰ شهریورماه برای دریافت اطلاعات فهرست کالاها، شرایط مزایده وهمچنین ارائه پیشنهاد به وب گاه مزایده الکترونیک به نشانی eauc.setadiran.ir مراجعه کنند.

عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی افزود: این مزایده به صورت سراسری در ۳۰ استان کشور برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در این مزایده یک هزار و ۷۸۸ پارتی کالا عرضه می‌شود، ادامه داد: ارزش پایه این تعداد پارتی ۱۵۰۰ میلیارد تومان قیمت گذاری شده است.

غلامی باغی تصریح کرد: در این مزایده خودرو‌های سواری، راهسازی، لوازم خانگی و ابزار آلات صنعتی عرضه می‌شود.

عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی خاطرنشان کرد: در چهارمین مزایده سراسری اموال تملیکی که با مشارکت ۳۰ استان با عرضه انواع کالا‌ها از جمله ماشین‌آلات راه‌سازی، خودرو‌های سنگین، خودرو‌های سواری، لوازم الکترونیکی و ابزارآلات برگزار شد، ۸۸۰ میلیارد تومان کالا به فروش رسید.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر