بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
بخوانیم از شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات؛

سرمایه‌گذاری‌های درست در "ومعادن"

سرمایه‌گذاری‌های درست در
ارزش بازار پرتفوی بورسی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در این دوره یک‌ماهه از مبلغ ۱۵۴ هزار و ۷۵۴ میلیارد تومان به مبلغ ۱۵۵ هزار ۷۱ میلیارد تومان رسید که نسبت به ارزش بازار ماه گذشته افزایش را به دنبال داشت.
کد خبر : ۲۷۳۵۷۵

سرمایه‌گذاری‌های درست در

بورس‌نیوز:

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات با سرمایه ثبت شده ۱۹ هزار و ۲۴۲ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۹۵ هزار و ۶۶۰ میلیاردتومانی، گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری خود را در سامانه کدال منتشر کرد؛ سرمایه‌گذاری انجام‌شده از سوی سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در مردادماه مربوط به شرکت‌های فعال در بازار سرمایه و شرکت‌های خارج از بورس بود.

سرمایه‌گذاری‌های درست در

مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری "ومعادن" در این دوره ماهانه برابر با ۲۸ هزار و ۶۰۵ میلیارد تومان بوده است؛ شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات بیشترین سرمایه‌گذاری خود را در شرکت‌هایی انجام داد که در بازار سرمایه حضور داشتند. میزان سرمایه‌گذاری "ومعادن" در شرکت‌های خارج از بورس برابر با ۹ هزار و ۸۹۰ و شرکت‌های پذیرفته شده در بورس ۱۸ هزار و ۷۱۵ میلیارد تومان بود. عمده سرمایه‌گذاری "ومعادن" در مردادماه مربوط به بخش‌های استخراج کانه‌های فلزی و فلزات اساسی بوده است.

سرمایه‌گذاری‌های درست در

سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال ۱۴۰۲ (سال مالی منتهی به اسفندماه ۱۴۰۲) در صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های «بورسی» ارزش بازار سرمایه‌گذاری‌های خود را بالغ‌بر ۱۵۵ هزار و ۷۱ میلیارد تومان به ثبت رساند که نسبت به بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری‌ها رشد ۷۲۹ درصدی را به همراه داشت، لازم به ذکر است که ارزش بازار پرتفوی بورسی "ومعادن" در این دوره یک‌ماهه از مبلغ ۱۵۴ هزار و ۷۵۴ میلیارد تومان به مبلغ ۱۵۵ هزار ۷۱ میلیارد تومان رسید که نسبت به ارزش بازار ماه گذشته افزایش را به دنبال داشت. همچنین نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز ۱۹ درصد رشد را به خود دیده است.

سرمایه‌گذاری‌های درست در

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
ارسال نظر