دوشنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۲
سنگ‌آهن گهر زمین در مردادماه خوب بود؛

تداوم روند صعودی "کگهر"

تداوم روند صعودی
شرکت سنگ‌آهن گهر زمین میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۵ ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۴۴ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.
کد خبر : ۲۷۳۹۱۵

تداوم روند صعودی

بورس‌نیوز:

شرکت سنگ‌آهن گهر زمین با سرمایه ثبت شده ۲ هزار و ۵۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۱۲۴ هزار میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری نشان داد که روند صعودی ادامه دارد.

تداوم روند صعودی

میزان درآمدی که شرکت سنگ‌آهن گهر زمین در پنجمین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی بود؛ البته شایان‌ذکر است که "کگهر" بخش عمده‌ای از محصولات خود را در بورس کالا بفروش رساند. این شرکت معدنی از فروش محصولات خود به درآمد ۴ هزار و ۷۵۷ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۸ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۸۰ درصدی همراه بود، همچنین "کگهر" میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۵ ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۴۴ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.

تداوم روند صعودی

بر اساس گزارش فعالیت ماهانه‌ای که "کگهر" در مردادماه از خود منتشر کرد بیانگر آن بود که بیشترین تقاضای مشتریان برای «گندله» در بورس کالا بوده است که از فروش آن محصول به درآمدزایی ۳ هزار و ۲۶۰ میلیاردتومانی دست‌یافت و همچنین میزان درآمدی که در این دوره از فروش «گندله» در بورس کالا کسب کرد ۶۸ درصد از درآمد ماهانه را تشکیل می‌دهد. "کگهر" نرخ فروش این محصول را برابر با ۴ میلیون و ۴۳۵ هزار تومان اعلام کرد و همچنین این نرخ کاهش اندکی را به دنبال داشت. محصول دیگری که توسط شرکت سنگ‌آهن گهر زمین به فروش رسید عبارت است از «سنگ‌آهن دانه‌بندی‌شده» که ۱۵ درصد از درآمد مردادماه را به خود اختصاص داد.

تداوم روند صعودی

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
بخوانیم از عملکرد اردیبهشت‌ماه؛

"کگهر" در اردیبهشت ماه چقدر محصول به فروش رساند؟

رکورد درآمدزایی توسط
سنگ‌آهن گهر زمین ایستاده در قله؛

رکورد درآمدزایی توسط "کگهر"

افزایش ۱۸۸ درصدی درآمد ماهانه
درآمد ماهانه شرکت سنگ‌آهن گهر زمین چقدر افزایش پیدا کرد؟

افزایش ۱۸۸ درصدی درآمد ماهانه "کگهر"

ارسال نظر