بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۰
اموال تملیکی موتور محرکه گمرک و سازمان بنادر است
نماینده قوه قضاییه در هیئت عالی نظارت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، این سازمان را موتور محرکه دستگاه هایی، چون گمرک و بنادر توصیف کرد و گفت: کارکنان این سازمان جهادگران عرصه اقتصاد هستند.
کد خبر : ۲۷۳۹۵۸

به گزارش بورس نیوز، قاسم رسولی فاضل نماینده قوه قضاییه در هیئت عالی نظارت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی که در نشست تخصصی تعیین تکلیف کالا‌های متروکه استان هرمزگان حضور داشت، کارکنان این سازمان را جهادگران عرصه اقتصاد نامید و اظهار کرد: کارکنان سازمان اموال تملیکی با تلاش‌هایی که در حوزه اقتصادی دارند شاهد مثال "ما می‌توانیم" شده‌اند و در شرایط فعلی کشور و در بین مسئولان قضایی و اجرایی، این افراد، فعل می‌توانیم را صرف کرده اند.

وی خطاب به کارکنان سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اضافه کرد: با دستان توانمند شما و عنایت خداوند فرایند‌های مهمی انجام شده و این رویه مهم رو به رشد است، البته با شرایط ایده آل فاصله داریم که این فاصله به دلیل نبود لجستیک مناسب و وجود مشکلات برون سازمانی است و باید رفع شوند.

عضو هیئت عالی نظارت سازمان اموال تملیکی با این بیان این که بحث کالا‌های رسوبی یکی از دغدغه‌های سازمان و هیئت عالی نظارت است، گفت: برای حل این معضل، تلاش‌های بسیاری شده که مکفی نیست و باید اهتمام بیشتری به کار بست.

وی سازمان اموال تملیکی را موتور محرکه دستگاه هایی، چون گمرک و بنادر توصیف کرد و افزود: فعالیت سازمان نیازمند کار علمی و پژوهشی است و باید از همه ظرفیت‌های ستادی و استانی در رابطه یافتن علل رسوب کالا و چگونگی تعیین تکلیف کالا‌ها بهره برد

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
کدام دولت شجاعت اعلام ورشکستگی
چهارشنبه‌های داغ: منابع بانک‌های کشور را با چه اصطلاحاتی حیف و میل می‌کنند؟

کدام دولت شجاعت اعلام ورشکستگی "بانک سرمایه" را دارد؟

ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.