بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۱
گروه تعاونی بریتانیا اعلام کرد؛

ثبت رقم بی سابقه سرقت از فروشگاه های انگلیس

ثبت رقم بی سابقه سرقت از فروشگاه های انگلیس
گروه تعاونی بریتانیا که مالک سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای به همین نام در این کشور است، اعلام کرد که در سال جاری میلادی رقم بی‌سابقه‌ای از دزدی از فروشگاه‌های این گروه به ثبت رسیده است.
کد خبر : ۲۷۴۰۷۵

به گزارش بورس نیوز، گروه تعاونی بریتانیا که مالک سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای به همین نام در این کشور است، اعلام کرد که در سال جاری میلادی رقم بی‌سابقه‌ای از دزدی از فروشگاه‌های این گروه به ثبت رسیده است.

گروه تعاونی بریتانیا همچنین تأکید کرد که برای کمک به مشتریان خود در مواجه با بحران هزینه زندگی، تلاش خود را برای پایین نگه داشتن قیمت‌ها انجام خواهد داد.

این شرکت با تکرار زنگ هشداری که توسط همتایانش در مورد دزدی فزاینده از فروشگاه‌ها به صدا درآمده است، افزود که سرقت و کلاهبرداری در شش ماه اول سال جاری میلادی ۳۳ میلیون پوند (۴۱ میلیون دلار) برای این شرکت هزینه در پی داشته است.

به گفته گروه تعاونی بریتانیا، وقوع جرایم خرده‌فروشی در فروشگاه‌های این شرکت ۳۵ درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای جان لوئیس نیز پیش از این در ماه جاری میلادی هشدار داده بود که دزدی از فروشگاه‌ها در بریتانیا به سطح "همه‌گیری" رسیده است.

مت هود، رئیس بخش غذای گروه تعاونی بریتانیا نیز تأکید کرد که دزدی دیگر مانند گذشته بر روی کالا‌های با ارزش متمرکز نیست، بلکه به کالا‌هایی مانند شیرینی جات، گوشت و غذای کودک نیز تعمیم یافته است.

وی گفت: این برای ما مشکل بیشتری ایجاد می‌کند چرا که در سراسر فروشگاه (این دزدی‌ها) پخش شده است.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
هند به عنوان دومین بازار بزرگ رمز ارز دنیا
در گزارش تحلیل زنجیره ای آمده است؛

هند به عنوان دومین بازار بزرگ رمز ارز دنیا

ارسال نظر