بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۹
آهن و فولاد ارفع در مسیر شعار سال حرکت می‌کند؛

درخشش آهن و فولاد ارفع در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲

درخشش آهن و فولاد ارفع در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲
در ۶ ماه ابتدایی سال ۱۴۰۲ برای ۴ مرتبه در ماه‌های فروردین، اردیبهشت، تیر و شهریور رکورد تولید در کارخانه آهن اسفنجی و برای یک مرتبه در فروردین ماه، رکورد تولید در کارخانه فولاد سازی به ثبت رسید.
کد خبر : ۲۷۴۱۵۳

درخشش آهن و فولاد ارفع در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲

بورس نیوز:

به گزارش بورس نیوز، در سال ۱۴۰۲؛ سال "مهار تورم و رشد تولید" شرکت آهن و فولاد ارفع در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب توانست در ۶ ماهه نخست این سال با ثبت رکورد‌های متعدد ماهانه و روزانه، در جهت تحقق شعار سال و اجرای منویات ایشان برای رشد تولید فولاد گام بردارد.

تلاشگران جبهه تولید علی‌رغم وجود محدودیت‌ها موفق به تولید ۶۳۳٫۳۹۱ تن آهن اسفنجی و ۴۰۲٫۳۷۴ تن شمش فولادی شدند که در آهن اسفنجی ۱۰/۵ درصد و در فولاد ۴/۳ درصد رشد تولید نسبت به دوره مشابه سال ۱۴۰۱ محقق گردیده است. 

همچنین در ۶ ماه ابتدایی سال ۱۴۰۲ برای ۴ مرتبه در ماه‌های فروردین، اردیبهشت، تیر و شهریور رکورد تولید در کارخانه آهن اسفنجی و برای یک مرتبه در فروردین ماه، رکورد تولید در کارخانه فولاد سازی به ثبت رسید.

این موفقیت بزرگ را به کارکنان پرتلاش و متخصص شرکت آهن و فولاد ارفع، خانواده بزرگ فولاد کشور و ملت بزرگوار که هر گونه گام بلندی در رشد تولید و پیشرفت کشور مایه عزت و سربلندی ایران عزیز است، تبریک می‌گوییم.

اشتراک گذاری :
نظرات کاربران
ارسال نظر
نظرات بینندگان
حسن
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۶
پس برای همین بیش از یک ماهه سهامش منفی!!؟؟