بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۱
افزایش ۹ درصدی بانک سینا در شهریورماه
بانک سینا در ششمین ماه از سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی خود به درآمد ۶۸۵ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.
کد خبر : ۲۷۴۲۹۷

افزایش ۹ درصدی بانک سینا در شهریورماه

بورس‌نیوز:

بانک سینا با سرمایه ثبت شده ۲ هزار و ۵۳۸ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۸ هزار و ۴۲۲ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد توانست از بخش‌های تسهیلات اعطایی، سپرده‌گذاری، اوراق بدهی و کارمزد درآمد کسب کند.

افزایش ۹ درصدی بانک سینا در شهریورماه

بانک سینا در ششمین ماه از سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی خود به درآمد ۶۸۵ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. میزان درآمدی که این بانک در مردادماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد ۹ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۱۹ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی "وسینا" در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۲ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

افزایش ۹ درصدی بانک سینا در شهریورماه

عمده‌ترین درآمد "وسینا" در شهریورماه متعلق به «مرابحه» و مبلغ به ثبت رسیده در این بخش برابر با ۵۴۳ میلیارد تومان بود. درآمدی که بانک سینا از بخش «مرابحه» به همراه داشت ۸۰ درصد از کل درآمد‌های شناسایی‌شده در شهریورماه را به خود اختصاص داد. از دیگر بخش‌های درآمدزا از قسمت تسهیلات اعطایی می‌توان به «فروش اقساطی» و «بدهکاران بابت اعتبارات اسنادی پرداخت شده» با ۴۲ و ۳۲ میلیارد تومان اشاره کرد. بخش‌های نام‌برده نیز ۶ و ۵ درصد از کل درآمد ماهانه را در اختیار داشته‌اند.

افزایش ۹ درصدی بانک سینا در شهریورماه

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
ارسال نظر