بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۰۷ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۲
بورس آماده عرضه اموال دولت می شود
رئیس سازمان بورس گفت: بورس تمام زیرساخت‌های خود را برای عرضه اموال مازاد دولت یعنی مولدسازی دارایی‌ها آماده کرده است. بعد از تصمیمات هیئت مولدسازی دارایی‌ها ما نیز به عنوان بستر عرضه این اموال آماده هستیم. 
کد خبر : ۲۷۵۲۰۹

به گزارش بورس نیوز، مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار اظهار کرد: بورس تمام زیرساخت‌های خود را برای عرضه اموال مازاد دولت یعنی مولدسازی دارایی‌ها آماده کرده است. در برخی از بخش‌ها نیازمند تدوین بخشنامه‌هایی بودیم که به سرعت تدوین شد. بعد از تصمیمات هیئت مولدسازی دارایی‌ها ما نیز به عنوان بستر عرضه این اموال آماده هستیم. 

براساس این گزارش، به تازگی مدیریت پذیرش بورس کالا از پذیرش ۲۶ ملک دولت در قالب آپارتمان و مغازه که عرضه‌کننده آن سازمان خصوصی‌سازی است در بازار فرعی بصورت یکجا خبر داد. آنطور که در تارنمای سازمان خصوصی سازی درج شده عرضه برخی از این اموال در بورس کالا از ۹ آبان امسال آغاز خواهد شد.

دولت با تشکیل هیئت عالی مولدسازی دارایی ها، نسبت به تشخیص اموال مازاد دستگاه‌های دولتی و استفاده بهینه از آن‌ها اقدام کرده و برخی از این اموال را به صورت عرضه مستقیم از طریق بورس کالا واگذار خواهد کرد.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
سوژه هفته: نقدی در نکوهش هجمه به "ریاست سازمان بورس": چرا ما ایرانی‌ها همیشه به دنبال مقصر می‌گردیم

"سودها" ناشی از نبوغ و ضریب هوشی بالا و "ضررها" نشانه ناکارآمدی همه، به غیر از خودمان 

ارسال نظر