بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۰۸ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۹
پیش بینی رسیدن بیت کوین به ۳۸ هزار دلار
مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۱.۲۷تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۹۲ درصد بیشتر شده است.
کد خبر : ۲۷۵۲۷۰

به گزارش بورس نیوز، به تازگی تحلیلگر برجسته حوزه کریپتو، جاش اولشویچ پیش‌بینی کرد که قیمت بیت‌کوین (BTC) به‌طور بالقوه می‌تواند به سطح ۳۸ هزار دلار برسد. این معامله‌گر ظهور پرچم صعودی را برجسته کرد که اغلب به عنوان یک شاخص صعودی در تحلیل بازار دیده می‌شود.

وی بیان کرد که بر اساس این پرچم، بیت‌کوین پس از یک افزایش شدید، شروع به تثبیت یا به سمتی حرکت می‌کند که بر اساس آن یک شکل پرچم مانند ایجاد می‌شود. اگر بیت‌کوین به این مسیر پایبند باشد، احتمال دارد به نقطه محوری سالانه ۳۸ هزار دلار برسد.

جاش اولشویچ در ادامه به وجود الگوی نزولی A&E و سر و شانه معکوس (iH&S) اشاره کرد که نشان دهنده تردید بازار برای فرو رفتن در قلمرو نزولی است. در حال حاضر هر دو الگو‌های معکوس صعودی هستند. با این حال وی هشدار داد: هر افت جدید می‌تواند این الگوی صعودی را مختل و به‌طور بالقوه ارزش بیت‌کوین را به سمت مرز ۳۱ هزار دلار هدایت کند.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۱.۲۷تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۹۲ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۲.۹۸ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۰۱ درصد کاهش داشته است.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
ضرر ۱۲ میلیارد دلاری صرافی بایننس
به دنبال وضع قوانین سختگیرانه؛

ضرر ۱۲ میلیارد دلاری صرافی بایننس

ارسال نظر