بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۶
پتروشیمی فن آوران محقق ساخت؛

تداوم ثبات عملکردی در "شفن"

تداوم ثبات عملکردی در
میزان درآمد تجمیعی که شرکت پتروشیمی فن آوران در این دوره ۷ ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۱۴ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو شد.
کد خبر : ۲۷۵۵۹۱

تداوم ثبات عملکردی در

بورس‌نیوز:

شرکت پتروشیمی فن آوران با سرمایه ثبت شده ۳ هزار و ۹۵ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۱۷ هزار و ۵۴۸ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مهرماه سال جاری نشان داد که به روند صعودی که آغاز کرده پایبند است.

تداوم ثبات عملکردی در

میزان درآمدی که شرکت پتروشیمی فن آوران در هفتمین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت پتروشیمی از فروش محصولات خود، به درآمد ۸۵۵ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با کاهش کمتر از یک درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۱۴۴ درصدی همراه بود، همچنین این پتروشیمی میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۷ ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۱۴ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.

تداوم ثبات عملکردی در

بیشترین درآمدزایی که شرکت پتروشیمی فن آوران از فروش محصولات خود در این دوره ماهانه شناسایی کرد مربوط به «متانول صادراتی» با ۳۶۶ میلیارد تومان بود؛ درآمدی که "شفن" از فروش این محصول در مهرماه به دست آورد برابر با ۴۳ درصد از درآمد ماهانه بود. پس از «متانول صادراتی»، پرفروش‌ترین محصول این شرکت «متانول داخلی» بود که ۲۱۷ میلیارد تومان کسب درآمد داشته است. همچنین شرکت پتروشیمی فن آوران در ماه جاری از «اسید استیک داخلی و صادراتی و منو اکسید کربن» هم کسب درآمد کرد که به ترتیب نیز ۲۲، ۹ و یک درصد از درآمد ماهانه را به خود اختصاص داده‌اند.

تداوم ثبات عملکردی در

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
ارسال نظر