بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۲
ارزش بیت کوین ۱۰۰۰ دلار افزایش یافت
بیت‌کوین، پرچمدار ارز‌های دیجیتال، پس از افزایش شدید نوسانات در بازار ارز‌های دیجیتال، نزدیک به ۱۰۰۰ دلار به ارزش خود افزوده است.
کد خبر : ۲۷۵۵۹۷

به گزارش بورس نیوز، بیت‌کوین، پرچمدار ارز‌های دیجیتال، پس از افزایش شدید نوسانات در بازار ارز‌های دیجیتال، نزدیک به ۱۰۰۰ دلار به ارزش خود افزوده است.

به گزارش ایسنا به نقل از کریپتو تودی، سکه برتر در ساعت هفت و ۱۲ دقیقه بعد از ظهر در صرافی بیت استمپ به بالاترین سطح روزانه ۳۵ هزار ۵۷۹ دلار را ثبت کرد.

بیت‌کوین به عنوان دومین ارز دیجیتال با بهترین عملکرد در بین ۱۰ ارز برتر از نظر ارزش بازار پس از سولانا ظاهر شده است.

داده‌های کوین گلس، پلتفرم تجزیه و تحلیل ارز‌های دیجیتال، نشان می‌دهد که تعداد قابل توجهی از موقعیت‌های فروش نقد و در مجموع، ۷.۸۳ میلیون دلار است که ۸۹.۱۸ درصد از آن‌ها موقعیت‌های کوتاه‌مدت هستند.

مشخص کردن دلیل خاص پشت جهش اخیر قیمت، چالش برانگیز است، با این حال، گلسنود، ارائه‌دهنده داده‌های بلاک چین، اظهار کرد که این عرضه بیت‌کوین از لحاظ زمانی کوتاه است و مرتبط با رکورد تعداد سکه‌هایی است که توسط سرمایه‌گذاران بلندمدت نگهداری می‌شوند و از انباشت آن حاصل می‌شود.

این مورد می‌تواند نشان‌دهنده احساسات صعودی در میان دارندگان بلندمدت باشد که حاکی از اطمینان به ارزش آینده بیت‌کوین با وجود نوسانات کوتاه‌مدت بازار است.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۱.۳۳ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۶۴ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۱.۷۳ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۲۵ درصد افزایش داشته است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر