بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۳
با انعقاد بیش از ۳۳ هزار قرارداد اعطای تسهیلات محقق شد؛

نقش پررنگ بانک تجارت در طرح ملی جهش تولید مسکن

نقش پررنگ بانک تجارت در طرح ملی جهش تولید مسکن
بر اساس آمار منتشر شده در سامانه TEM وزارت راه و شهرسازی، بانک تجارت با انعقاد 33 هزار و 365 واحد قرارداد در حوزه اعطای تسهیلات طرح ملی جهش تولید مسکن، نقش پررنگی در به ثمر رسیدن این طرح بزرگ برداشته است.
کد خبر : ۲۷۵۶۱۴

بررسی عملکرد بانک‌های دولتی و خصوصی (اصل ۴۴ قانون اساسی)، نشان می‌دهد که بانک تجارت در میان شبکه بانکی کشور، در مجموع نسبت درصد تعداد واحد انعقاد قرارداد شده به تعداد واحد معرفی شده در حوزه اعطای تسهیلات طرح ملی جهش تولید مسکن، رتبه دوم را کسب کرده است.

بر این اساس، بانک تجارت موفق شده از میانگین عملکرد شبکه بانکی کشور، رکورد بالاتری را کسب کرده و با این روند، گام بلندی در راستای به ثمر نشستن طرح ملی جهش تولید مسکن بردارد.

این در حالی است که هم‌اکنون پروژه‌های بزرگی به منظور انعقاد قرارداد اعطای تسهیلات در قالب این طرح به بانک تجارت معرفی شده‌اند که بخش عمده‌ای از آن‌ها در دست بررسی و تکمیل مدارک قرار دارند؛ از جمله این پروژه‌ها می‌توان به پروژه ۲۳۹۰ واحدی استان مرکزی، ۲۳۸۴ واحدی خراسان جنوبی، پروژه ۱۶۲۰ واحدی استان قزوین و پروژه ۱۲۶۴ واحدی استان بوشهر اشاره کرد.

بر مبنای این گزارش، از مهرماه سال جاری، مسئولیت انعقاد قرارداد اعطای تسهیلات ۱۷ هزار و ۶۳۰ واحد از پروژه‌های مسکن ۹۹ ساله که رقمی معادل ۶۵ درصد از کل این پروژه است، به بانک تجارت واگذار شده که فرآیند اجرایی آن در حال انجام است.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
۱۰ جایزه ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریالی به مشتریان خوش‌شانس بانک تجارت رسید
با برگزاری دومین دوره قرعه‌کشی جشنواره کارت جادویی؛

۱۰ جایزه ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریالی به مشتریان خوش‌شانس بانک تجارت رسید

طرح حامی بانک تجارت فرصتی برای برنامه‌ریزی اقتصادی
بانک تجارت امکان دریافت تسهیلات ارزان قیمت را برای خانواده‌های ایرانی فراهم کرد؛

طرح حامی بانک تجارت فرصتی برای برنامه‌ریزی اقتصادی

ارسال نظر