بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۸
ارتباطات سیار ایران رقم زد؛

همراهی "همراه" در درآمدزایی!

همراهی
شرکت ارتباطات سیار ایران میزان درآمدی که در هشتمین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۴ هزار و ۱۱۵ میلیارد تومان بوده است.
کد خبر : ۲۷۶۲۷۲

همراهی

بورس‌نیوز:

شرکت ارتباطات سیار ایران با سرمایه ثبت شده ۷ هزار و ۵۲۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۳۵ هزار و ۸۵۵ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آبان ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد، توانست از بخش‌های کارکرد مشترکین، استفاده از امکانات شبکه توسط سایر شرکت‌های تلفن همراه (اتصال متقابل)، فروش خطوط جدید تلفن همراه و سایر درآمد کسب کند.

همراهی

شرکت ارتباطات سیار ایران میزان درآمدی که در هشتمین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۴ هزار و ۱۱۵ میلیارد تومان بوده است. میزان درآمدی که این شرکت در آبان ماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد یک درصد افزایش را نسبت به ماه گذشته و ۵۷ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این شرکت ارتباطاتی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۸ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

همراهی

بیشترین درآمدی که "همراه" در آبان‌ماه از فروش و ارائه خدمات کسب کرد متعلق به بخش «کارکرد مشترکین» با ۳ هزار و ۷۸۲ میلیارد تومان بود که این بخش شامل مکالمه، پیام کوتاه، اینترنت و پیامک انبوه است. درآمدی که "همراه" از این بخش به دست آورد، ۹۲ درصد از درآمد را در این بازه زمانی به خود اختصاص داد، بیشترین درآمد شناسایی‌شده "همراه" پس از بخش «کارکرد مشترکین» در اختیار «درآمد استفاده از امکانات شبکه، توسط سایر شرکت‌های تلفن همراه» با ۲۸۹ میلیارد تومان بود.

همراهی

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
همراه اول، همراه با رکورد!
چه خبر از مردادماه "همراه"؟

همراه اول، همراه با رکورد!

ثبات درآمدزایی در
ارتباطات سیار ایران رقم زد؛

ثبات درآمدزایی در "همراه"

همراه اول و رکوردی جذاب!
مردادماه شیرین "همراه"؛

همراه اول و رکوردی جذاب!

ارسال نظر