بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۶
تقدیر مدیرعامل اموال تملیکی از مدیران و کارکنان سازمان
در پی کسب عنوان دستگاه برتر وزارت امور اقتصادی و دارایی توسط سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۱ جشنواره شهید رجایی، مدیرعامل این سازمان، پیام تبریک و تشکر صادر کرد.
کد خبر : ۲۷۶۴۷۱

به گزارش بورس نیوز، سید عبدالمجید اجتهادی در پیام خود چنین آورده است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

خدای رحمان را شاکرم که تلاش جمعی و اتحاد بی مثال، وفاق و همدلی اعضای محترم هیئت مدیره، مدیران کل ستادی و استانی و همراهی و تعامل خوب اعضای محترم هیئت عالی نظارت و همه همکاران و کارکنان خدوم سازمان در تمام سطوح، به ثمر نشسته و شاهد توفیق و درخششی کم نظیر برای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در سپهر وزارت امور اقتصادی و دارایی شدیم.

بی شک، بعد از درخششِ سازمان با عنوان شایسته تقدیر در بین تمام دستگاه‌های اجرایی کشور  در جشنواره ملی شهید رجایی در شهریور ماه با حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، تقدیر مقام عالی وزارت جناب آقای دکتر خاندوزی از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به عنوان سازمان برتر در انجام اقدامات برجسته در سطح وزارتخانه و سازمان‌های تابعه، تشکر و تفقد از همه کارکنان سازمان بوده و نویدبخش روز‌های بزرگ و پرتلالوی آینده برای حرکت‌های رو به جلو است که به عنوان نقطه عطفی در تاریخ پر رنگ اموال تملیکی در دولت محترم سیزدهم به شمار می‌رود.

اینجانب ضمن تشکر از حسن توجه، اعتماد و حمایت ویژه مقام عالی وزارت و متولیان و دست اندرکاران این جشنواره این موفقیت بزرگ که حاصل اهتمام اعضای هیات مدیره، هیات عالی نظارت، مدیران و تمام کارکنان سازمان در ستاد و همه استان‌ها است را به همه همکاران عزیز و زحمت کش تبریک گفته، آرزومندم این توفیق، دوام داشته؛ بطوری که در سال‌های بعد شاهد چنین اتفاق مبارکی در سطح ملی باشیم. در پایان از تلاش  همه همکاران و دست اندرکاران جشنواره در سازمان بویژه همکاران اداره کل پایش، نظارت و مدیریت عملکرد که متولی موضوع بوده اند، تقدیر و تشکر می‌نمایم.  

سید عبدالمجید اجتهادی

اشتراک گذاری :
ارسال نظر