بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۴
پرداخت تسهیلات ازدواج توسط بانک ملی ایران از مرز ۲۱۸ هزار میلیارد ریال عبور کرد
بانک ملی ایران در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در نظام بانکی سهم چشمگیر و قابل توجهی دارد بر این اساس این بانک طی هشت ماه نخست امسال ۲۱۸ هزار و ۷۵۸ میلیارد ریال وام ازدواج به متقاضیان پرداخت کرده است. 
کد خبر : ۲۷۶۷۸۱


به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در تمامی شعب این بانک در سراسر کشور با رویکرد تسریع و تسهیل در امر مقدس ازدواج جوانان بی وقفه پرداخت می‌شود.
این بانک در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و همسویی با برنامه‌های دولت توانسته گام‌های موثری در تسهیل ازدواج جوانان بردارد و در این راستا از ابتدای فروردین تا پایان آبان ماه با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، بیش از ۱۰۷ هزار و ۱۸ نفر را به خانه بخت فرستاد که این رقم نشان می‌دهد بانک ملی ایران بسیار بیشتر از درصد سهمیه هشت ماه جاری وام قرض الحسنه به متقاضیان پرداخت کرده است.
بر این اساس، شعب بانک ملی ایران با احتساب تعداد فقره تسهیلات اعطایی به طور متوسط طی این مدت روزانه به ۹۱۰ متقاضی (۴۵۵ زوج) وام ازدواج پرداخت کرده است.  
گفتنی است، با پرداخت‌های انجام شده، اکنون ۴۲ هزار متقاضی در صف دریافت این وام قرار دارند. این در حالی است که پیش از این بیش از ۱۵۰ هزار متقاضی وام ازدواج در صف دریافت وام از بانک ملی ایران بودند که این اقدام نشان از گام بلند بانک ملی ایران در مسیر ایفای مسئولیت‌های اجتماعی است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر