بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۷
حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه در سازمان اموال تملیکی
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با جمعی از کارکنان و مدیران این سازمان دیدار و گفتگو کرد.
کد خبر : ۲۷۶۸۶۲

به گزارش بورس نیوز، ظهر امروز (یکشنبه) دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از این سازمان بازدید و در جمع صمیمی مدیران ارشد سازمان و کارکنان حاضر شد.

در این نشست سید عبدالمجید اجتهادی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان اظهار کرد: آذرماه و دی ماه یادآور دلاوری رزمندگان اسلام در جبهه‌های جنگ است.

وی افزود: به خود می‌بالیم که در جمع خود شاهد حضور چهره‌ای ماندگار از سپاه اسلام هستیم.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی افزود: خلوص نیتی که امثال سردار تنگسیری در جبهه‌ها داشتید که در جنگ تحمیلی با دست خالی و خلوص نیت و عنایت ائمه اطهار، کار‌های بسیار بزرگی را رقم زدید، شما نمادی از آن خلوص نیت هستید.

اجتهادی یادآور شد: اگر در آرامش زندگی می‌کنیم به دلیل در امنیت بودن مرز‌ها است و روزبه روز بر اقتدار جمهوری اسلامی بیشتر می‌شود.

اجتهادی با اشاره به اقدامات سازمان گفت: در این سازمان اتفاقات بزرگی در دولت سیزدهم حدود ۳۰ برابر ۲۹ سال گذشته کالا تعیین تکلیف شده و کار‌ها جهادی بوده است.

وی ادامه داد: اقدامات این سازمان به نماد فعل خواستن تبدیل شده که نشانه خلوص نیت مدیران و همکاران بنده است.

کالا‌هایی که قابلیت عرضه دارند باید بین نیازمندان توزیع شود

همچنین در ادامه این دیدار سردار تنگسیری اظهار کرد: در گذشته تاریخ ننگینی داشتیم که نباید تکرار شود و اگر تاریخ نخوانیم این موضوع تکرار خواهد شد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در جنگ جهانی دوم، کشوری بی طرف بودیم، اما انگلیسی‌ها از جنوب و روس‌ها از شما به کشور هجوم آوردند و بر اثر اقدامات انگلیسی‌ها بیش از ۱۰ میلیون نفر از هموطنان شهید شدند.

وی با بیان رشادت‌های نیرو‌های نظامی کشور ادامه داد: برای مقابله با دشمنان راهی جز به اینکه قوی‌تر باشیم نداریم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تقدیر از اقدامات سازمان اظهار کرد: کالا‌هایی که قابلیت عرضه دارند باید بین نیازمندان توزیع شود و کالا‌هایی که ممنوعه هستند باید امحا شود.

نقش اموال تملیکی در موضوع مسئولیت‌های اجتماعی 

همچنین سعید غلامی باغی عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول با اشاره به اقدامات سازمان در موضوع مسئولیت‌های اجتماعی گفت: اجرای طرح نسیم مهربانی، توزیع پوشاک و لوازم التحریر بین مددجویان کمیته امداد، بهزیستی و نهاد‌های حمایتی و اهدای کمک برای زائران اربعین برخی از اقدامات سازمان در این زمینه است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر