بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۲ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۴
احتمال افزایش قیمت بیت کوین به ۵۰ هزار دلار
تحلیلگر برجسته بازار رمزارزهای دیجیتال، مایکل ون د پوپ، معتقد است که افزایش قیمت ۵۰ هزار دلاری بیت‌کوین ممکن است قبل از مشخص شدن وضعیت تایید صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین رخ دهد.
کد خبر : ۲۷۷۰۶۵

به گزارش بورس نیوز، این تحلیلگر تاکید کرد: «بیت‌کوین در حال مبارزه برای ادامه روند صعودی است و من انتظار دارم که ۴۸ تا ۵۱ هزار دلار پیش از تایید صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین به دست آید».

وی افزود که تایید این صندوق برای بازار بیت‌کوین و ارز دیجیتال حائز اهمیت است، زیرا باعث هجوم سرمایه‌گذاری‌های سازمانی می‌شود.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گری اسکیل، نیز به تازگی این موارد را تکرار و تصریح کرد که اگر صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین چراغ سبز دریافت کند، جریان ورودی به ارزش ۳۰ تریلیون دلار در بازار ارز دیجیتال مشاهده خواهد شد.

بر اساس ضرب‌الاجل ۱۰ ژانویه تعیین‌شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده (SEC)، گمانه‌زنی‌ها در مورد تایید این صندوق در این جدول زمانی زیاد است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده کنفرانس مشترکی را با متقاضیان مختلف صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین برگزار کرده است، در نتیجه ۱۰ ژانویه ۲۰۲۴ به تاریخ مهمی برای تایید صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین تبدیل شده است.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۱.۶۵ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۹۷ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۱.۵۶ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۲۲ درصد کاهش داشته است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر