بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۲ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۰
دادوستد ۳ میلیون تنی انواع محصول در بازار فیزیکی بورس کالا
در معاملات هفته گذشته بازار فیزیکی بورس کالای ایران ۲ میلیون و ۸۳۲ هزار و ۴۸ تن انواع محصول به ارزش ۳۱.۶ هزار میلیارد تومان دادوستد شد.
کد خبر : ۲۷۷۰۹۱

به گزارش بورس نیوز، سیمان، سنگ آهن، فولاد و آهن اسفنجی سنگین وزن‌های تالار صنعتی و معدنی، قیر، مواد پلیمری و وکیوم باتوم سنگین وزن‌های تالار پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی بودند.

براساس این گزارش، تالار محصولات صنعتی و معدنی شاهد معامله ۲ میلیون و ۴۲۷ هزار و ۳۱۳ تن انواع کالا به ارزش ۲۳.۳ هزار میلیارد تومان در هفته گذشته بود.

در این تالار، یک میلیون و ۱۳۹ هزار و ۷۱۳ تن سیمان، ۵۶۲ هزار تن سنگ آهن، ۵۵۴ هزار و ۵۰۵ تن فولاد، ۱۵۷ هزار و ۵۰۰ تن آهن اسفنجی، ۱۱ هزار و ۱۵ تن آلومینیوم، ۷ هزار و ۴۰۳ تن مس، یک هزار و ۳۳۰ تن روی و ۲۰۰ تن کنسانتره مولیبدن معامله شد.

همچنین در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی، ۳۹۲ هزار و ۷۴۸ تن انواع کالا و محصول به ارزش ۸ هزار میلیارد تومان به فروش رسید.

در تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی ۱۰۶ هزار و ۳۶۵ تن قیر، ۹۵ هزار و ۹۱۹ تن مواد پلیمری، ۹۴ هزار و ۲۹۰ تن وکیوم باتوم، ۵۳ هزار و ۵۰۰ تن لوب کات، ۲۸ هزار و ۵۳۲ تن مواد شیمیایی، ۱۰ هزار و ۴۱۰ تن گوگرد، ۳ هزار و ۵۸۳ تن روغن، ۸۰۲ تن فرآورده‌های نفتی و ۳۵۰ تن گاز‌ها و خوراک‌ها معامله شد.

بازار فرعی نیز شاهد معامله ۱۱ هزار و ۹۸۷ تن انواع کالا و محصول به ارزش ۲۶۲ میلیارد تومان بود.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر