بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۲ دی ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۱
دو عضو جدید هیئت مدیره هلدینگ پتروفرهنگ معرفی شدند
دو عضو جدید هیئت مدیره هلدینگ پتروفرهنگ در آئینی با حضور شورای معاونین صندوق ذخیره فرهنگیان، معرفی شدند.
کد خبر : ۲۷۷۲۰۳

به گزارش بورس نیوز، در آئینی با حضور دکتر حمیدرضا نجف پور کردی مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، جواد زارع پور سرپرست هلدینگ پتروفرهنگ، معاونان صندوق ذخیره فرهنگیان، مدیران عامل هلدینگ‌های تابعه صندوق و اعضای شورای معاونین هلدینگ پتروفرهنگ سید محمد هاشمی کیا و محمدرضا مهرافشان به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره هلدینگ پتروفرهنگ معرفی و از خدمات سپهدار انصاری نیک و علیرضا بابازاده دو عضو پیشین هیئت مدیره این هلدینگ تقدیر شد.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در این آئین با تبریک ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) گفت: این جلسه در راستای تثبیت، تقویت و تحکیم مجموعه برگزار شده و معتقد هستیم صندوق در مسیر تحول و تعالی نیازمند انسجام، همدلی، تقویت و پوست اندازی است.

حمیدرضا نجف پور کردی با اشاره به اینکه خداوند نفس تعالی را در تغییر قرار داده است، اظهار کرد: در مجموعه‌های مختلف صندوق ذخیره فرهنگیان ارزیابی‌هایی انجام شده که در این راستا برخی تغییرات انجام و برخی نیز در دستور کار است و بدون شک هر مدیری نتواند هم راستایی و یکپارچگی سازمانی را تحقق دهد باید یک جانمایی یا تغییر صورت گیرد و این جزو ماموریت‌های ذاتی ما است.

وی با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد دارائی صندوق ذخیره فرهنگیان متعلق به هلدینگ پتروفرهنگ است، ادامه داد: تصمیم گیری در این مجموعه دارای یکسری حساسیت‌هایی است که باید از این فضا حراست کرد که کمترین حاشیه را شاهد باشیم.

نجف‌پور بیان کرد: برای ارزیابی عملکرد هلدینگ‌های وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان وقت زیادی گذاشته می‌شود، ولی برای مجموعه هلدینگ پتروفرهنگ وقت بیشتری را لحاظ می‌کنیم، زیرا از پیچیدگی‌ها کار در این حوزه اطلاع داریم.

جواد زارع‌پور، رئیس هیئت مدیره و سرپرست هلدینگ پتروفرهنگ نیز در این نشست با تقدیر از خدمات و تلاش‌های اعضای سابق هیئت مدیره این هلدینگ، برای دو عضو جدید آرزوی موفقیت و بهروزی کرد.

علیرضا ضیغمی عضو هیئت مدیره پتروفرهنگ نیز در این نشست مدیریت دکتر جواد زارع پور سرپرست هلدینگ پتروفرهنگ در چند ماهه اخیر را مثبت ارزیابی کرد و گفت: امیدوارم با این روند شاهد سوددهی مجموعه باشیم.

رئیس هیئت مدیره پتروشیمی فن آوران، مدیرعامل پتروشیمی فیروزآباد، عضو هیئت مدیره شرکت توسعه نفت و گاز رضوی، عضو هیأت مدیره نفت پاسارگاد، معاونت بازرگانی شرکت‌های پتروشیمی مسجد سلیمان، PCC و ساروج بوشهر از جمله سوابق محمدرضا مهرافشان در صنعت پتروشیمی بوده است.

گفتنی است سید محمد هاشمی کیا دارای دکتری مدیریت کسب و کار دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، فوق لیسانس و لیسانس مهندسی شیمی گرایش نفت از دانشگاه پلی تکنیک و سوابق مختلف در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.