بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۶
۹۸ درصد کالاهای عرضه شده در حراج های خرده فروشی به فروش رسید
معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: بیش از ۹۸ درصد کالا‌های عرضه شده در حراج‌های خرده فروشی این سازمان به فروش رسیده است.
کد خبر : ۲۷۷۳۸۷

به گزارش بورس نیوز، سعید غلامی باغی اظهار داشت: قیمت کالا‌ها در حراج‌های خرده فروشی بر اساس قیمت کارشناسی دادگستری است که پایین‌تر از قیمت بازار است.

وی افزود: شرکت کنندگان در این حراج‌ها می‌توانند قیمت پیشنهادی سایر شرکت کنندگان را ببینند و نسبت به آن قیمت ارائه کنند.

معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با اشاره به اینکه سه رکورد در سامانه حراج خرده فروشی کسب شده است گفت: طبق بررسی‌های صورت گرفته، تعداد مشتریان شرکت کننده در حراج‌ها از مرز ۳۰هزار نفر گذشت.

وی ادامه داد: بیش از ۹۸ درصد کالا‌های عرضه شده در حراج‌های خرده فروشی به فروش رسیده است و رشد میانگین قیمت پایه کل کالا‌های عرضه شده به قیمت فروش کالا‌ها از مرز ۸۰ درصد گذشت.

غلامی باغی با بیان اینکه هشتادمین مرحله حراج خرده فروشی کالا‌های لوازم خانگی این سازمان برگزار شد گفت: در این دوره از مرحله هف حراج بصورت همزمان در پنج استان تهران، قم، کردستان، فارس و چهارمحال و بختیاری با بیش از ۳۰۰قلم کالا آغاز شد.

معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی بیان داشت: هدف از برگزاری این حراج‌ها جلوگیری از انحصار قیمت‌ها در بازار و امکان شرکت عادلانه و شفاف برای همه مردم است.

وی خاطر نشان کرد: مردم برای شرکت در حراج‌های خرده فروشی می‌توانند از طریق سامانه ستاد الکترونیک دولت، پنجره هوشمند و سازمان اموال تملیکی اقدام کنند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.