بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۳
هشدار کمیسیون بورس آمریکا به سرمایه گذاران دارایی های دیجیتال
کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در پست ۶ ژانویه در ایکس (توئیتر سابق)، مجددا به سرمایه‌گذاران خرده‌فروش در مورد خطرات مرتبط با دارایی‌های دیجیتال، از جمله سهام میم، ارز‌های دیجیتال و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) هشدار داد.
کد خبر : ۲۷۷۵۸۲

به گزارش بورس نیوز، کاربران رسانه‌های اجتماعی اشاره کرده‌اند که هشدار تنظیم‌کننده در بحبوحه پیش‌بینی‌های شدید تاییدیه‌های صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین نقطه‌ای است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در پست ۶ ژانویه در ایکس (توئیتر سابق)، مجددا به سرمایه‌گذاران خرده‌فروش در مورد خطرات مرتبط با دارایی‌های دیجیتال، از جمله سهام میم، ارز‌های دیجیتال و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) هشدار داد.

چندین کاربر در سراسر رسانه‌های اجتماعی این فرضیه را عنوان کردند این گزارش می‌تواند نشان دهد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا به زودی یک یا چند صندوق بیت‌کوین را تایید می‌کند که در حال حاضر در انتظار تصمیم‌گیری قبل از مهلت ۱۰ ژانویه هستند.

در این اخطار به افراد مشهور و ورزشکاران اشاره شده است که دارایی‌های رمزنگاری شده را تبلیغ می‌کنند و از سرمایه‌گذاران می‌خواهند که صرفا به این دلیل که چهره‌های محبوب فرصت سرمایه‌گذاری را تبلیغ می‌کنند، تصمیمات مالی نگیرند. در طول سال‌ها، افراد مشهور به دلیل نقششان در تبلیغ برخی ارز‌های دیجیتال با جریمه‌هایی مواجه شده‌اند.

علاوه بر این، گزارش کنونی به سرمایه‌گذاران در مورد نوسانات احتمالی مرتبط با دارایی‌هایی که به دلیل «روند‌ها و تأثیرگذاران» در نوسان هستند، هشدار داد و گفت اگرچه در ابتدا می‌توانند جذاب باشند، اما زیان‌ها اغلب به سرعت صعودی خواهند شد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۱.۶ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۲.۸۳ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۲.۹۴ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۷۸ درصد افزایش داشته است.

حجم کل بازار ارز‌های دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۵۳.۶۴ میلیارد دلار است که ۱۶.۰۷درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۵.۶۶ میلیارد دلار است که ۱۰.۵۵ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۴۴.۲۴ میلیارد دلار است که ۸۲.۴۷ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.