بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۷
حضور فعال بیمه ملت در چهارمین نمایشگاه دوچرخه و موتورسیکلت
شرکت بیمه ملت در چهارمین نمایشگاه دوچرخه و موتورسیکلت، وسایل نقلیه موتوری، هیبریدی و قطعات یدکی، که از روز چهارشنبه ۲۰ تا شنبه ۲۳ دی‌ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب تهران برگزار می‌شود، حضور موثر و فعالی خواهد داشت.
کد خبر : ۲۷۷۵۹۹

به گزارش بورس نیوز، این شرکت که چهار سال پیاپی عنوان توانگرترین شرکت بیمه کشور را به خود اختصاص داده، در راستای گسترش تعاملات هر چه بیشتر با بنگاه‌های فعال و بزرگ اقتصادی کشور و با هدف معرفی و ارائه خدمات بیمه‌گری مختلف و جذب پرتفوی تاثیرگذار، در چهارمین نمایشگاه دوچرخه و موتورسیکلت، وسایل نقلیه موتوری، هیبریدی و قطعات یدکی، که از روز چهارشنبه بیستم تا شنبه ۲۳ دی‌ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب تهران برگزار می‌شود، حضوری فعال خواهد داشت.

بیمه ملت از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در سالن A۶ غرفه B۷ در نمایشگاه شهر آفتاب، میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

نمایشگاه دوچرخه و موتورسیکلت در سال‌های اخیر رکورد بازدید مردمی در صنعت نمایشگاهی را به خود اختصاص داده و بیمه ملت به عنوان یکی از شرکت‌های پیش‌رو در زمینه صدور بیمه‌نامه‌های موتور سیکلت و دوچرخه به شمار می‌آید.

شرکت بیمه ملت با ارائه محصول انحصاری و ابتکاری «راه سبز ملت» توانسته اعتماد بیمه‌گزاران و دوچرخه‌سواران کشور را جلب کند و در این نمایشگاه نیز جدیدترین محصولات خود را به مراجعه کنندگان معرفی خواهد کرد.

بیمه‌نامه نوآورانه «راه سبز ملت» با دریافت مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، یک بیمه‌نامه جامع برای پوشش ریسک‌هایی که دوچرخه‌سواران با آن‌ها روبه‌رو هستند، ارائه کرده است. در این بیمه نامه حتی خسارت جانی دوچرخه سواران هم مدنظر قرار گرفته است.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
تخفیف ۴۵ درصدی بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی بیمه ملت
به مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله ارائه می‌شود؛

تخفیف ۴۵ درصدی بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی بیمه ملت

ارسال نظر