بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۱۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۹
دریافت اعتبار تا ۳۰ میلیارد تومان با سرمایه‌گذاری در صندوق سهامی انار
صندوق سهامی انار به سرمایه‌گذاران این صندوق از ۱۰ میلیون تا ۳۰ میلیارد تومان اعتبار خرید اعطا می‌کند.
کد خبر : ۲۷۷۶۴۳

به گزارش بورس نیوز، صندوق سهامی انار به سرمایه‌گذاران این صندوق از ۱۰ میلیون تا ۳۰ میلیارد تومان اعتبار خرید اعطا می‌کند.

صندوق ETF «انار» با پرتفویی متشکل از سهم‌های بنیادی، مستعد رشد خوبی در روز‌های صعودی بورس خواهد بود، همچنین این نماد با وجود بازارگردانی صف فروش نمی‌شود. صندوق ETF انار در عملکرد یکساله به بازدهی ۴۶.۹۹ درصدی رسیده است، که بالاتر از شاخص‌کل بورس و دلار بوده است. 

فرصت دریافت اعتبار برای خرید صندوق سهامی انار توسط مجموعه ترنج به عنوان مدیر این صندوق فراهم شده است، در این طرح بسته به سرمایه‌ای که افراد وارد صندوق می‌کنند اعتبار دریافت می‌کنند که این رقم می‌تواند تا ۳۰ میلیارد تومان باشد.

 * برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می‌توانید با شماره ۰۲۱۷۹۳۲۶ و یا از طریق این لینک اقدام کنید.

صندوق سهامی ETF چیست؟ و چگونه عمل می‌کند؟

صندوق‌های سرمایه‌گذاری ابزار‌های نوینی هستند که برای سرمایه‌گذاری عامه مردم در بورس طراحی شده، با ورود این صندوق‌ها بورس از یک بازار خاص و حرفه‌ای به یک بازار عام برای تمامی افراد جامعه تبدیل شده است و تمامی افراد با هر سن و دانشی می‌توانند در این صندوق‌ها سرمایه‌گذاری کنند.

این صندوق‌ها توسط معامله‌گران حرفه‌ای و با تجربه بورس مدیریت می‌شود و افراد با سرمایه‌گذاری در این صندوق‌ها در واقع غیر‌مستقیم وارد معامله‌گری بهترین سهم‌های بورس می‌شوند، این صندوق‌ها مانند ETF «انار» بازدهی بالاتر از شاخص‌کل بورس و افرادی که مستقیم سهام می‌خرند بازدهی بالاتری کسب می‌کنند.

بازدهی یا سود صندوق ETF «انار» 

صندوق سهامی انار در عملکرد یکساله بازدهی یا سود ۴۶.۹۹ درصدی داشته که از شاخص‌کل بورس با ۳۴.۴۸ درصد بالاتر بوده است. این صندوق در مقایسه با سایر دارایی‌ها یعنی طلا، دلار و... نیز بازدهی بالاتری داشته است.

دریافت اعتبار تا ۳۰ میلیارد تومان با سرمایه‌گذاری در صندوق سهامی انار

ETF «انار» مناسب سرمایه گذاری کدام افراد است؟

•    افرادی که دانش و وقت معامله‌گری در بورس را ندارند 

•    افرادی که می‌خواهند با پول کم و ماهانه سرمایه‌گذاری کنند، حداقل ۵۰۰ هزار‌تومان

•    افرادی که می‌خواند ارزش پول خود را در برابر تورم حفظ کنند

•    افرادی که می‌خواهند در بلند‌مدت بیشتر از طلا، مسکن و دلار و... سود بیشتری کسب کنند

•    افرادی که می‌خواهند برای آتیه فرزندان خود سرمایه‌گذاری کنند
•    و...

نقدشوندگی آنی صندوق ETF «انار»

بازدهی بالاتر از شاخص، صرفا یکی از مزایای ETF «انار» است، یکی دیگر از مزیت‌های این صندوق، نقدشوندگی نامحدود به دلیل بازارگردانی مناسب است. افراد هر زمان که اراده کنند می‌توانند پول خود را به قیمت همان لحظه از صندوق خارج کنند و برخلاف سایر سهم‌ها در صندوق ETF «انار» صف فروش شکل نمی‌گیرد.

* زیربنای نیرومند صندوق سهامی انار

صندوق انار هم مانند باقی صندوق‌های سهامی بنابر قانون حداقل ۷۰ درصد از دارایی خود را روی سهام متمرکز می‌کند. ۳۰ درصد باقیمانده دارایی‌ها هم به منظور کنترل ریسک، روی عناصری متمرکز است که ریسک تقریبا صفر و بازده معقولی دارند. صندوق سهامی انار عمده دارایی سهامی خود را روی صنایع نفتی، پتروشیمی، فلزات و مواد معدنی متمرکز کرده است.

با این‌حال، نکته‌ای که صندوق انار را از رقبای خود متمایز می‌کند، مدیریت این نسبت‌ها و بهره بردن از مسیر‌های مختلف سرمایه‌گذاری است. برای مثال، عملکرد تیم مدیریت این صندوق در عرضه‌های اولیه، یکی از عواملی است که این بازده فوق العاده را برای صندوق سهامی انار رقم زده است.

*تغییر سریع دارایی و بالا بردن بازدهی

اصولا صندوق‌های کوچک، مزیتی بزرگ دارند و آن هم قدرت مانور بخشیدن به مدیران پرتفوی صندوق است، صندوق سهامی انار، صندوقی چابکی تلقی می‌شود حجم دارایی این صندوق. میلیارد تومان است. این سایز صندوق به صندوق قدرت تحرک بیشتری می‌دهد. یعنی این صندوق می‌تواند بسته به شرایط بازار به سرعت دارایی‌های خود را تغییر دهد و بازدهی را بالا ببرد.

*چگونه در صندوق سهامی انار سرمایه‌گذاری کنیم؟

سرمایه‌گذاری در «صندوق سهامی انار» از طریق تمامی کارگزاری‌های بورسی به شکل زیر ممکن است.
کد‌بورسی دارید:

•    ورود به پنل کارگزاری از ساعت ۹ صبح الی ۱۵ 

•    رفتن به قسمت جستجو و وارد کردن عنوان «انار»

•    خرید واحد‌های سرمایه‌گذاری «انار» به میزان دلخواه

کد‌بورسی ندارید یا فراموش کردید:

•    تماس با شماره پشتیبانی ۰۲۱۷۹۳۲۶
•    دریافت کد‌بورسی از طریق کارگزاری بانک پاسارگاد

•    ادامه مراحل خرید و سرمایه‌گذاری

 برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید به صفحه صندوق سهامی انار مراجعه کنید و شماره خود را ثبت کنید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.