بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۰
درخشش فولاد مردان خوزستانی در جشنواره ملی فولاد ایران؛

از مدیرعامل شرکت تافکو و مدیر بخش فولادسازی فولاد خوزستان تقدیر شد

از مدیرعامل شرکت تافکو و مدیر بخش فولادسازی فولاد خوزستان تقدیر شد
در اولین روز جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، از سعید قاسم‌زاده مدیرعامل شرکت تافکو به پاس حرکت در مسیر بومی‌سازی، توسعه تکنولوژی و افزایش توان پایدار در زنجیره آهن و فولاد و محمد‌مهدی شریف شاذیله مدیر بخش فولادسازی فولاد خوزستان به عنوان چهره‌های ماندگار صنعت فولاد تقدیر شد.
کد خبر : ۲۷۷۷۶۱

به گزارش بورس نیوز، در اولین روز جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، از سعید قاسم‌زاده مدیرعامل شرکت تافکو به پاس حرکت در مسیر بومی‌سازی، توسعه تکنولوژی و افزایش توان پایدار در زنجیره آهن و فولاد و محمد‌مهدی شریف شاذیله مدیر بخش فولادسازی فولاد خوزستان به عنوان چهره‌های ماندگار صنعت فولاد تقدیر شد.

در بخشی از تقدیر‌نامه مدیرعامل تافکو چنین آمده است: اتکا به توانمندی‌های داخلی و پتانسیل‌های درون‌زای ملی در جهت کاهش وابستگی به خارج از کشور یکی از مهم‌ترین محور‌های اقتصاد مقاومتی است.
 
همچنین در بخشی از تقدیر‌نامه مدیر بخش فولادسازی فولاد خوزستان چنین آمده است: رشد و توسعه صنعت فولاد مرهون تلاش‌های بی‌وقفه مردان و زنان پاک‌سرشتی است که عاشقانه و خالصانه در مسیر تحول و توسعه ملی گام نهادند. 
 
انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران از حضرتعالی که در مسیر تعالی و توسعه ساخت داخل و اتکاء به پتانسیل‌های درون‌زای ملی منشا خدمات موثر و ارزشمند بودید، به عنوان چهره تاثیرگذار در بومی‌سازی و توسعه تکنولوژی زنجیره آهن و فولاد ایران قدردانی و لوح تقدیر را اهدا می‌کند.
 
پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران از ۱۹ دی ماه به مدت سه روز در برج میلاد برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.