بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۴
خوش بینی به تصویب صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین
قیمت ارز‌های رمزپایه اصلی افزایش یافت، زیرا به نظر می‌رسد خوش‌بینی در مورد تصویب صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) دوباره شعله‌ور شده است.
کد خبر : ۲۷۷۸۰۸

به گزارش بورس نیوز، قیمت ارز‌های رمزپایه اصلی افزایش یافت، زیرا به نظر می‌رسد خوش‌بینی در مورد تصویب صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) دوباره شعله‌ور شده است.

این حرکت قبلا باعث شد تا بزرگترین ارز دیجیتال جهان به مرز ۴۸ هزار دلار برسد و پس از آن دارایی‌های دیجیتال برای مسیری بهتر تلاش کردند.

بیت‌کوین ۳.۶۵ درصد افزایش یافت و به ۴۳ هزار و ۲۲۵ دلار رسید. اتریوم در همان لحظه ۳.۲۰ درصد افزایش یافت و به قیمت ۲۵۵۰ دلار فروخته شد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۱.۶۸ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۴۴ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۴۹.۸۴ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۰۷ درصد افزایش داشته است.

حجم کل بازار ارز‌های دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۵۴.۴۱ میلیارد دلار است که ۶.۱۴ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۴.۶ میلیارد دلار است که ۵.۴۵ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۵۰.۶۲ میلیارد دلار است که ۹۳.۰۳ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
ارسال نظر