بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۵
امضای تفاهمنامه همکاری تاپیکو و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)
تفاهمنامه همکاری شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با هدف توسعه میادین نفتی و گازی به امضای مدیرعامل تاپیکو و فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا (ص) رسید.
کد خبر : ۲۷۷۹۶۸

به گزارش بورس نیوز، تفاهمنامه همکاری مشترک در زمینه سرمایه گذاری و مشارکت در توسعه میادین نفتی و گازی در مراسمی و با حضور بابک افقهی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) و سردارعبدالرضا عابدزاده فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به امضاء رسید.

بابک افقهی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) در این دیدار با اشاره به سیاست‌گذاری‌های انجام شده توسط وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل جدید محترم شستا، در جهت مرتفع ساختن کسری تراز عملیاتی تامین اجتماعی در سال‌های آتی، تامین خوراک پایدار مجتمع‌های پتروشیمی تابعه، خلق ثروت و درآمد پایدار و نیز مرتفع سازی نیاز کشور بر ضرورت سرمایه‌گذاری در پروژه‌های توسعه‌ای در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی تاکید کرد.

گفتنی است، این تفاهم نامه با استفاده از توانمندی‌های دو طرف در حوزه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی منعقد شده ومشتمل بر همکاری‌های دو مجموعه در سرمایه گذاری و مشارکت در توسعه ۲ میدان نفتی-گازی خواهد بود.

همچنین طراحی و مهندسی، تامین تجهیزات و کالا، ساخت و نصب و راه اندازی، تعمیر و نگهداری و بهره برداری از پتروالفین فن آوران و پتروشیمی آبادان؛ طراحی و مهندسی، تامین تجهیزات وکالا، ساخت و نصب راه اندازی، تعمیر و نگهداری و بهره برداری در طرح‌های بهسازی و توسعه‌ای پتروشیمی آبادان از جمله خط لوله انشعاب از اتیلن غرب به پتروشیمی آبادان به طول تقریبی ۱۲۰ کیلومتر برخی دیگر از تفاهمات صورت گرفته است.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
یکی ازاولویت های اصلی هلدینگ تاپیکو حضور در حوزه های بالادستی است
در دیدار با مدیران ارشد هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص)؛

یکی ازاولویت های اصلی هلدینگ تاپیکو حضور در حوزه های بالادستی است

ارسال نظر