بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۰
در پی انجام عملیات تعمیرات اساسی موفق در آبان ماه سال جاری؛

ثبت رکورد جدید تولید ماهیانه مونوکسید کربن در شرکت پتروشیمی فن آوران

ثبت رکورد جدید تولید ماهیانه مونوکسید کربن در شرکت پتروشیمی فن آوران
شرکت پتروشیمی فن آوران موفق به ثبت رکورد جدید تولید ماهیانه محصول مونوکسید کربن خود در دی ماه سال جاری به میزان ۱۰۴۶۲ تن شد.
کد خبر : ۲۷۷۹۶۹

به گزارش بورس نیوز، این شرکت موفق به ثبت رکورد جدید تولید ماهیانه محصول مونوکسید کربن خود در دی ماه سال جاری به میزان ۱۰۴۶۲ تن شد.

این رکورد در پی انجام موفقیت آمیز عملیات تعمیرات اساسی این واحد در آبان ماه سال جاری محقق شد تا آنگونه که انتظار می‌رفت با اتمام موفقیت آمیز اورهال این واحد و نیز با توجه به استراتژی‌های مدون این شرکت در عرصه تولید پایدار و مستمر با رویکرد افزایش بهره‌وری، زمینه ثبت رکورد جدید تولید ماهیانه محصول مونوکسید کربن در دی ماه سال جاری در این شرکت فراهم شود.

شایان ذکر است رکورد قبلی تولید ماهیانه مونوکسید کربن مربوط به فروردین ماه ۱۳۹۴ با تولید ۱۰۳۹۶ تن بوده است.

پتروشیمی فن آوران بدنبال تبیین مبنای وجودی خود مبنی بر تلاش در ساختن دنیایی زیباتر و سالم‌تر با تولید محصولات باکیفیت در استاندارد‌های جهانی، در راستای تحقق انتظارات ذی نفعان، پایداری و‌کمیت تولیدات را نیز همواره مد نظر استراتژی‌های راهبردی خود قرار داده است تا بتواند چشم انداز مترقی متعالی و پیشرو در تولید محصولات اصلی را با نگاه توسعه نگر به زنجیره ارزش محصولات در حوزه صنایع پاین دست و سودآوری پایدار در افق ۱۴۰۵ محقق سازد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.