بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۲
انتصاب مریم اسکندری به سمت معاون مالی و پشتیبانی اداری توسن‌تکنو
مریم اسکندری به سمت معاون مالی و پشتیبانی اداری توسن‌تکنو منصوب شد.
کد خبر : ۲۷۸۰۵۶

به گزارش بورس نیوز، مریم اسکندری به عنوان معاون مالی و پشتیبانی اداری شرکت «توسعه فن‌افزار توسن» با نشان تجاری «توسن‌تکنو» منصوب شد. آخرین سمت اسکندری پیش از برعهده‌گرفتن مسئولیت جدید، مدیر مالی این شرکت بوده است.

اسکندری، دارای مدرک کارشناسی‌ارشد رشته حسابداری و کارشناس رسمی دادگستری از کانون کارشناسان رسمی دادگستری است. او همچنین عضو انجمن حسابداران خبره است.

همکاری اسکندری با توسن‌تکنو از مردادماه ۱۳۹۳ آغاز شد و وی در این مدت با عملکردی درخشان، مدارج ترقی از سمت کارشناس ارشد حسابداری تا رسیدن به سمت معاونت را طی کرد.

پیش از مریم اسکندری، اصغر اکبرزاده در این سمت مشغول به کار بود که طی این دوره، فرآیند ورود این شرکت به بازار سرمایه و عرضه عمومی سهام را به سرانجام رساند. ضمن جلسه معارفه مریم اسکندری، از خدمات ارزنده اصغر اکبرزاده نیز تقدیر به عمل آمد.

درباره شرکت توسن‌تکنو

شرکت سهامی عام «توسعه فن‌افزار توسن» با نشان تجاری «توسن‌تکنو» و نماد «فن‌افزار» در فرابورس، در حوزه‌هایی نظیر راهکار‌های پرداخت الکترونیک هوشمند، راهکار‌های بانکداری دیجیتال و تحول شعبه، راهکار‌های جامع و یکپارچه فروشگاهی شاپ، شبکه امن و مستقل ماشین‌های بانکی مانی‌تک، خدمات نگهداری و تعمیرات پوینت و راهکار‌های هوش مصنوعی آرتین ارائه خدمات می‌کند. این شرکت به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده دانش‌بنیان پایانه‌های پرداخت الکترونیک و ماشین‌های بانکی کشور، تجربه همکاری با بیش از ۱۶ بانک و ۲۰ شرکت ارائه‌دهنده خدمات پرداخت الکترونیک کشور را در کارنامه خود دارد.

 

اشتراک گذاری :
ارسال نظر