بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۰
درآمد‌های
شرکت پتروشیمی شهید تندگویان از فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی به درآمد ۲ هزار و ۴۱۹ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.
کد خبر : ۲۷۸۰۹۴

رشد ۳۶ درصدی درآمد‌های

بورس‌نیوز:

شرکت پتروشیمی شهید تندگویان با سرمایه ثبت شده ۲ هزار و ۳۹۵ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۴۰ هزار و ۸۷۱ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به دی ماه سال جاری نشان داد که درآمد قابل قبولی از خود برجای گذاشته است.

رشد ۳۶ درصدی درآمد‌های

میزان درآمدی که شرکت پتروشیمی شهید تندگویان در دهمین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی بود، این شرکت پتروشیمی از فروش محصولات خود به درآمد ۲ هزار و ۴۱۹ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۳۶ همراه بود و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۴۶ درصدی همراه بود، همچنین این پتروشیمی میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۱۰ ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۳۴ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.

رشد ۳۶ درصدی درآمد‌های

بیشترین درآمدزایی که شرکت پتروشیمی شهید تندگویان از فروش محصولات خود در این دوره ماهانه شناسایی کرد مربوط به «گرید الیاف» با یک هزار و ۲۲۷ میلیارد تومان بود درآمدی که "شگویا" از فروش این محصول در دی ماه به دست آورد برابر با ۵۱ درصد از درآمد ماهانه بود. پس از «گرید الیاف» پرفروش‌ترین محصول این شرکت «گرید بطری» بود که با یک هزار و ۹۱ میلیارد تومان کسب درآمد، جایگاه بعدی را به خود اختصاص داده است. همچنین شرکت پتروشیمی شهید تندگویان در ماه جاری از «اسید ترفتالیک خالص و نخ POY» هم کسب درآمد کرد که «نخ POY» ۴ درصد از درآمد ماهانه را به خود اختصاص داد.

رشد ۳۶ درصدی درآمد‌های

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
اخبار مرتبط
به دنبال برگزاری مزایده؛

"شگویا" شفاف سازی کرد

بی‌نظیر مانند
پتروشیمی شهید تندگویان رقم زد؛

بی‌نظیر مانند "شگویا"

درآمد‌های
۴۷ درصد بیشتر از آبان ماه ۱۴۰۱؛

درآمد‌های "شگویا" در ماه جاری

ارسال نظر