بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
جمعه ۰۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۴
درخشش
شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران "سمگا" به عنوان یکی از شرکت‌های گروه مالی گردشگری در همایش ۱۰۰ شرکت برتر ایران درخشید.
کد خبر : ۲۷۸۱۰۱

به گزارش بورس نیوز، شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) در همایش رتبه‌بندی ۱۰۰ شرکت برتر ایران به عنوان یکی از موفق‌ترین شرکت‌های این همایش معرفی شد.

رتبه اولین شرکت با بیشترین رشد فروش در رتبه‌بندی  IMI۱۰۰ شرکت‌های برتر ایران، به سمگا تعلق گرفت. این میزان رشد فروش با ۲۰۳۶ درصد پیشرفت در سال ۱۴۰۱، به مبلغ ۱۵۸،۵۷۵ میلیارد ریال رسیده است.

همچنین، سمگا رتبه اولین شرکت با بیشترین صعود در رتبه‌بندی  IMI۱۰۰ شرکت‌های برتر ایران را کسب کرد. این میزان صعود، از رتبه ۲۶۸ در سال ۱۴۰۰ به رتبه ۷۰ در سال ۱۴۰۱ و با ۱۹۸ پله پیشرفت توسط این شرکت تحقق یافته است.

بر اساس این گزارش، سمگا همچنین موفق به دریافت عنوان شرکت پیشرو ایران شد و رتبه هفتادمین شرکت برتر ایران در رتبه‌بندی IMI۱۰۰ شرکت‌های برتر ایران در سال ۱۴۰۲ را کسب کرد.

گفتنی است، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) نخستین هلدینگ بورسی تخصصــی گردشگری و هتلداری ایران است که با نماد «سمگا» در فرابورس شناخته می‌شود.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر