بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۸
ساخت و افتتاح بزرگترین هتل جنوب غرب کشور با مشارکت بانک توسعه تعاون
هتل پنج ستاره هیام (اهوازیان)، بزرگترین هتل جنوب غرب کشور با مشارکت بانک توسعه تعاون استان خوزستان همزمان با میلاد مولای متقیان حضرت علی (ع) افتتاح شد.
کد خبر : ۲۷۸۲۲۰

 

به گزارش بورس نیوز، مراسم افتتاحیه هتل هیام (اهوازیان) با حضور جلیل کرمی مدیر شعب استان خوزستان، دکتر حسینی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استان برگزار شد.

گفتنی است این هتل که در منطقه کوی ملت اهواز واقع شده با سرمایه‌گذاری ۵۵۰۰ میلیارد ریالی و مشارکت ۱۰۰۰ میلیارد ریالی بانک توسعه تعاون ایجاد و تعداد ۲۵۰ نفر به صورت مستقیم و ۵۵۰ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی به همراه دارد.

کرمی مدیر شعب استان خوزستان در این مراسم ضمن تبریک میلاد با سعادت مولای متقیان حضرت علی (ع) و همچنین تبریک افتتاح این هتل بزرگ و مقارن شدن آن با این روز مبارک، گفت: با توجه به ظرفیت‌های اقتصادی استان خصوصاً در حوزه (صنایع نفت، گاز و پتروشیمی) و همچنین حوزه گردشگری، نیاز استان به یک هتل در استان ضروری بود که با یاری خداوند متعال با مشارکت بانک توسعه تعاون و سرمایه بخش خصوصی این خلأ مرتفع شد.

در پایان سید کریم حسینی نماینده مردم شریف اهواز در مجلس شورای اسلامی ضمن تجلیل از عملکرد بانک توسعه تعاون استان خوزستان در تمامی حوزه‌ها خصوصاً مشارکت در ساخت این هتل ابراز رضایت نمود. گفتنی است ساخت این هتل از سال ۱۳۹۸ آغاز و در سال ۱۴۰۲ به بهره برداری رسید.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.