بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۹
گام بلند شرکت پتروشیمی خوزستان در روز نخست نمایشگاه بین‌المللی ایران
شرکت پتروشیمی خوزستان در روز نخست نمایشگاه بین‌المللی ایران پتروکم با امضا سه تفاهم نامه در حوزه های مختلف حضور خود را آغاز نمود.
کد خبر : ۲۷۸۳۱۶

به گزارش بورس‌نیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی خوزستان، رضا صالح احمدی مدیرعامل شرکت گفت: این شرکت با دست پر در اولین رویداد بین‌المللی پتروکم حضور یافته است و در نظر دارد ۵ قرارداد و ۷ تفاهم نامه با شرکت های دانش بیان به امضا برساند.

وی ادامه داد: رویداد بین‌المللی ایران پتروکم‌ با حضور پررنگ مدیران صنعت پتروشیمی و بانکی، شرکت‌های دانش‌بنیان و تولیدکنندگان داخلی می بایست منجر به حمایت تمام قد از تولیدات داخلی شود.

صالح احمدی افزود: شرکت پتروشیمی خوزستان که خود نیز یک شرکت دانش بنیان است و در رسالت این شرکت است که با همکاری سایر شرکت‌های دانش بنیان داخلی تنوع و کیفیت محصولات را افزایش داده تا منجر به جلوگیری از واردات و خروج ارز از کشور در انواع پلی کربنات و اپوکسی رزین شود.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی خوزستان تشریح کرد: تفاهم نامه و قراردادهای در حوزه های ابزار دقیق، ماشینری و مکانیک است که با شرکت های توانمند داخلی همچون فولاد‌سازه پارس پرتو، شایان ایمن تجهیز و پترو اویژه توس همکاری می‌کند.

گفتنی‌ست، رویداد بین المللی پتروکم از تاریخ ۲۴ تا ۲۶ بهمن ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی جزیزه کیش در حال برگزاری است.

 

گام بلند شرکت پتروشیمی خوزستان در روز نخست نمایشگاه بین‌المللی ایران

 

گام بلند شرکت پتروشیمی خوزستان در روز نخست نمایشگاه بین‌المللی ایران

اشتراک گذاری :
ارسال نظر