بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۲
رشد ۸۴ درصدی بیمه دی در حق بیمه تولیدی
این شرکت با اجرای سیاست‌های تعیین شده، توانسته با صدور حق بیمه بیشتر و نیز مدیریت ریسک بهتر نسبت به دوره‌ مشابه سال گذشته، از رشد قابل توجهی برخوردار شود.
کد خبر : ۲۷۸۵۶۱

به گزارش بورس نیوز، این شرکت با اجرای سیاست‌های تعیین شده، توانسته با صدور حق بیمه بیشتر و نیز مدیریت ریسک بهتر نسبت به دوره‌ مشابه سال گذشته، از رشد قابل توجهی برخوردار شود. به طوری که طی عملکرد یک ماهه‌ی منتهی به ۳۰ دی‌ماه ۱۴۰۲ از محل صدور حق بیمه، مبلغ ۳،۶۵۶،۱۵۴ میلیون ریال درآمد کسب نماید که این مبلغ نسبت به عملکرد یک ماهه‌ی مشابه در سال قبل، شاهد رشدی برابر با ۸۴ درصد بوده است.

همچنین مطابق با گزارش منتشره از سوی سامانه‌ کدال نسبت به عملکرد ماهانه‌ی منتهی به پایان دی ماه ۱۴۰۲، تراز مثبت ۶۹ درصد برای "ودی" به ثبت رسیده است. از دیگر نکات مورد توجه در خصوص عملکرد مطلوب بیمه دی می‌توان به رشد ۷۹ درصدی فروش حق بیمه و جذب پرتفو‌های بزرگ اشاره نمود که درآمد این شرکت را قابل اتکا نموده و نشان‌دهنده‌ی روند رشد سالیانه‌ی این شرکت در این‌باره است.

بیمه دی طی عملکرد ۱۰ ماهه‌ سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۲، از محل فروش حق بیمه مبلغ ۱۶۰،۱۳۲،۵۸۶ میلیون ریال فروش داشته که در مقایسه با همین مدت مشابه در سال قبل، از ۷۹ درصد افزایش حکایت دارد. همچنین بیمه دی توانسته طی عملکرد تجمیعی، تراز مثبت ۷۶ درصد را برای خود به ثبت رساند. با توجه به آن‌که بیمه دی از جمله مهمترین شرکت‌های بیمه‌ای کشور در ارایه‌ی بیمه‌های درمانی به شمار می‌آید، از دیگر دست‌آورد‌های این شرکت می‌توان به افزایش اختلاف میان حق بیمه تولیدی و خسارت پرداختی در ۱۰ ماهه‌ی منتهی به ۳۰ دی‌ماه ۱۴۰۲ اشاره نمود که در افزایش درآمد‌های این شرکت نمود عینی داشته است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.