بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰
با رونمایی از محصول جدید
برای جای خالی بیمه نامه زندگی در سبد بیمه نامه‌ها دلایل زیادی از جمله عدم آگاهی اقشار مردم تا به صرفه اقتصادی نداشتن و تورم عنوان شده است.
کد خبر : ۲۷۸۶۰۴

به گزارش بورس نیوز، برای جای خالی بیمه نامه زندگی در سبد بیمه نامه‌ها دلایل زیادی از جمله عدم آگاهی اقشار مردم تا به صرفه اقتصادی نداشتن و تورم عنوان شده است. عواملی که در چند سال اخیر شرکت‌های بیمه با طرح‌های مختلف درصدد خط زدن آن‌ها برای نفس زندگی برآمده‌اند. یکی از طرح‌های که به نظر می‌آید به همه ابعاد نشدن‌ها توجه داشته و هر مشکلی را حل کرده طرح "وامنو" بیمه تعاون است.

این شرکت طی قراردادی با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران علاوه بر آنکه مشکل مالی خرید بیمه‌های زندگی را مرتفع کرده، در سایه زندگی امتیاز‌های را نیز برای بیمه گذاران در نظر گرفته است.

سناریوی "وامنو"

طی این طرح که با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران در شهر رشت رونمایی شد راه بیمه گذاران مشتاق خرید بیمه‌نامه”وامنو” هموار و آسان است. متقاضیان بدون مراجعه به شعب، می‌توانند با افتتاح حساب از طریق پیشخوان بانک و تنها با داشتن یک ضامن بیمه نامه‌های از ۵۰۰ میلیون ریال تا دو میلیارد ریالی را درخواست دهند.

فصل جذاب و شیرین زندگی از اینجا رقم می‌خورد که با پرداخت ۵ سال اقساط وام و گذشت ۱۰ سال از مدت بیمه نامه بنا به تصمیم خود، اندوخته موجود را به صورت یکجا، مستمری دار و مستمری ما دام العمر از شرکت بیمه تعاون دریافت کنند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر