بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۲
بزرگترین ارز دیجیتال نزدیک مرز ۵۲ هزار دلار قرار گرفت
مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۱.۹۵ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۰۲ درصد کمتر شده است.
کد خبر : ۲۷۸۷۰۲

به گزارش بورس نیوز، درآمد دومین صرافی بزرگ رمزارز‌های دیجیتال جهان، کوین بیس، به ۹۵۴ میلیون دلار در سه ماهه چهارم رسید که رقم اعلام شده بالاتر از پیش‌بینی‌هاست، همچنین بیت‌کوین، بزرگترین ارز دیجیتال نزدیک مرز ۵۲ هزار دلار قرار گرفت.

بر این اساس، کوین بیس اعلام کرد که درآمد آن در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۳ به ۹۵۴ میلیون دلار رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۲ درصد رشد داشته است البته تحلیلگران پیش‌بینی کرده بودند که رقم درآمدی این صرافی به ۸۱۹ میلیون دلار خواهد رسید.

درآمد خالص این صرافی، ۲۷۳ میلیون دلار یا ۱.۰۴ دلار به ازای هر سهم بود که نسبت به زیان خالص ۵۵۷ میلیون دلاری گزارش شده در سه ماهه پایانی سال ۲۰۲۲ بهبود یافته است و بالاتر از برآورد‌ها قرار دارد. برای سال مالی کامل ۲۰۲۳، درآمد آن با سه درصد کاهش سالانه به ۳.۱ میلیارد دلار و درآمد خالص به ۹۵ میلیون دلار رسید.

به نقل از بیزنس، سهام کوین بیس پس از انتشار نتایج مالی بهتر از حد انتظار در سه ماهه چهارم سال مالی ۲۰۲۳، در معاملات پس از ساعت کاری ۶.۳۷ درصد همچنین در معاملات پیش از بازار روز جمعه بیش از ۱۳ درصد افزایش یافت.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۱.۹۵ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۰۲ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۲.۴۲ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۲۱ درصد افزایش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارز‌های دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۷۰.۲۱ میلیارد دلار است که ۲۱.۰۵ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۵.۹۴ میلیارد دلار است که ۸.۴۷ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۶۳.۵ میلیارد دلار است که ۹۰.۴۵ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر