بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۰
وزیر کار از محصول جدید پتروشیمی جم‌پیلن رونمایی کرد
صبح روز سه شنبه ۲۴ بهمن ماه در رویداد خدمات نوین و دستاورد‌های ارزش آفرین صندوق بازنشستگی کشوری از گرید جدید شرکت پتروشیمی جم‌پیلن با نام EP۵۴۸U توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رونمایی شد.
کد خبر : ۲۷۸۷۹۳

به گزارش بورس نیوز، این رویداد با حضور مرتضوی وزیر کار، مسکنی مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری و زمان پور مدیر عامل هلدینگ صباانرژی برگزار شد.

در این مراسم گنجی مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم‌پیلن به ارائه توضیحات تخصصی پیرامون این محصول جدید پرداخت و وزیر کار نیز از زحمات مدیریت و کارکنان این شرکت برای تولیدات ارزش آفرین تشکر کرد.

گرید EP۵۴۸U محصول جدید جم‌پیلن در گروه محصولات کوپلیمر ضربه پذیر قرار می‌گیرد و حاصل فعالیت‌های نوآورانه و پژوهشی طی سال ۱۴۰۲ این شرکت می‌باشد.

کاربرد اصلی این گرید در صنایع بسته بندی غذایی و لوازم خانگی است و از ویژگی‌های مهم آن می‌توان به سیالیت بالا با توازن مناسب در خواص مکانیکی، پر کاربرد در تولید محصولات دیواره نازک، افزایش سرعت تولید و صرفه جویی قابل توجه در مصرف انرژی در صنایع تکمیلی، جلوگیری از خروج ارز و فرصت صادراتی و ارزآوری، انطباق حداکثری با تکنولوژی ماشین آلات جدید صنایع بسته بندی و همچنین صرفه جویی در مصرف مواد اولیه در صنایع تکمیلی اشاره کرد.

لازم به ذکر است که این دومین گریدی است که در زمان مدیریت مهندس گنجی در سال ۱۴۰۲ رونمایی می‌گردد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر