بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۳
فولاد خوزستان محقق کرد؛

جذاب مانند "فخوز"

جذاب مانند
درآمد داخلی که شرکت فولاد خوزستان در یازدهمین ماه از سال ۱۴۰۲ به ثبت رساند برابر با ۵ هزار و ۵۳۳ و درآمد صادراتی آن ۲ هزار و ۱۹۰ میلیارد تومان بوده است.
کد خبر : ۲۷۸۹۲۶

جذاب مانند

بورس‌نیوز:

شرکت فولاد خوزستان با سرمایه ثبت شده ۱۹ هزار میلیاردتومانی و ارزش بازار ۷۱ هزار و ۷۹ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری درآمد جذابی را برای سهامداران به نمایش گذاشت.

جذاب مانند

میزان درآمدی که شرکت فولاد خوزستان در یازدهمین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت فولادی از فروش محصولات خود به درآمد ۷ هزار و ۷۲۳ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۴۷ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۵۵ درصدی همراه بود، همچنین "فخوز" میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۱۱ ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۴۷ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.

جذاب مانند

میزان درآمدی که فولاد خوزستان در این دوره ماهانه در بازار داخل و خارج شناسایی کرد، نشان‌دهنده بیشتر بودن درآمد داخلی این شرکت بوده است. درآمد داخلی که "فخوز" در یازدهمین ماه از سال ۱۴۰۲ به ثبت رساند برابر با ۵ هزار و ۵۳۳ و درآمد صادراتی آن ۲ هزار و ۱۹۰ میلیارد تومان بوده است.

جذاب مانند

"فخوز" در بهمن‌ماه ۹۷۳ هزار و ۳۷۹ تن محصول تولید کرد که موفق به فروش ۴۰۵ هزار و ۷۵۴ تن از محصولات تولیدی خود شد.

جذاب مانند

عنوان پرفروش‌ترین محصول فولاد خوزستان را در بهمن‌ماه محصول «بلوم، بیلت» با ۳ هزار و ۳۱ میلیارد تومان یدک می‌کشد، میزان درآمدی که از فروش این محصول در یازدهمین ماه سال جاری به ثبت رسید ۳۹ درصد از درآمد ماهانه را به خود اختصاص داد، نرخ فروش این محصول با افزایش قیمت، به مبلغ ۱۹ میلیون و ۷۳۴ هزار تومان درازای هر تن رسید.

جذاب مانند

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
ارسال نظر