بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۷
برگزاری مزایده شرکت کشت و صنعت و دامپروری دشت چشمه بناب
بانک ملی ایران در راستای اجرای سیاست‌های دولت سیزدهم مبنی بر واگذاری اموال تملیکی و مازاد، صد در صد سهام شرکت کشت و صنعت و دامپروری دشت چشمه بناب را را از طریق مزایده الکترونیکی سامانه تدارکات دولت (ستاد ایران) به صورت نقد واقساط فروش می‌رساند.
کد خبر : ۲۷۸۹۵۲

به گزارش بورس نیوز، این مزایده با شرایط مندرج در «تعهدنامه شرکت در مزایده» به صورت نقد و اقساط شامل بیست درصد پیش پرداخت، بدون مهلت تنفس، مابقی طی ۸ قسط شش ماهه و مجموعا ۴۸ ماه با سود ۲۳ درصد برگزار می‌شود.

تاریخ برگزاری و انتشار این مزایده از ساعت ۱۱ مورخ ۷ اسفند ماه تا لغایت ساعت ۱۱ مورخ ۲۶ اسفند ماه جاری است.

مهلت دریافت اسناد مزایده از ساعت ۱۱ مورخ ۷ اسفند ماه تا ساعت ۱۱ مورخ ۱۶ اسفند ماه جاری و مهلت ارائه پیشنهاد و شرکت در مزایده نیز از ساعت ۱۱ مورخ ۷ اسفند ماه تا ساعت ۱۱ مورخ ۲۶ اسفند ماه جاری تعیین شده است.

پاکت‌های الکترونیکی این مزایده ساعت ۸:۳۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۲۷ اسفند ماه جاری بازگشایی می‌شوند.

امکان شرکت در مزایده بدون دریافت اسناد مزایده میسر نیست لذا متقاضیان شرکت در مزایده حتماً باید جهت شرکت در مزایده تا قبل از اتمام تاریخ مهلت دریافت اسناد مزایده (ساعت ۱۱ مورخ ۷/۱۲/۱۴۰۲) نسبت به دریافت اسناد مزایده از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد ایران) اقدام کنند.

متقاضیان خرید برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت بانک ملی ایران به آدرس www.bmi.ir بخش مناقصه و مزایده، بخش مزایده (نوبت هفتم اموال غیرمنقول و نوبت هشتم اموال منقول) اموال تملیکی و مازاد بانک ملی ایران یا به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد ایران) www.setadiran.ir مزایده، بخش مزایده دستگاه اجرایی، بخش مزایده گر، (مزایده شماره ۱۰۰۲۰۹۱۲۱۸۰۰۰۰۱۳ اموال منقول) مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی همچنین می‌توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره ۶۰۹۹۴۰۴۰ تماس بگیرند و یا عدد ۴ را به شماره ۱۰۰۰۴۸۸۵ پیامک کنند. علاوه بر این علاقمندان به شرکت در این مزایده می‌توانند به اداره کل مدیریت و فروش اموال تملیکی و مازاد بانک ملی ایران به آدرس تهران خیابان فردوسی، ادارات مرکزی، ساختمان فردوسی طبقه اول مراجعه کنند.

 

اشتراک گذاری :
ارسال نظر