بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۴
آسان پرداخت پرشین با عملکردی بی‌نظیر؛

درآمد ماهانه "آپ" به مرز یک‌همت رسید!

درآمد ماهانه
شرکت آسان پرداخت پرشین میزان درآمدی که در یازدهمین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۹۷۱ میلیارد تومان بوده است.
کد خبر : ۲۷۸۹۶۱

درآمد ماهانه

بورس‌نیوز:

شرکت آسان پرداخت پرشین با سرمایه ثبت شده ۵۵۵ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۳ هزار و ۶۴۶ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد، توانست از بخش‌های کارمزد تراکنش شاپرکی، فروش پین و اعتبار، پشتیبانی دستگاه‌های پوز بانکی و سایر درآمد کسب کند.

درآمد ماهانه

شرکت آسان پرداخت پرشین میزان درآمدی که در یازدهمین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۹۷۱ میلیارد تومان بوده است. میزان درآمدی که این شرکت در بهمن‌ماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد ۲ درصد افزایش را نسبت به ماه گذشته و ۴۷ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این شرکت فعال در صنعت پرداخت در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۳۵ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

درآمد ماهانه

بیشترین درآمدی که "آپ" در بهمن‌ماه از فروش و ارائه خدمات کسب کرد متعلق به بخش «فروش پین و اعتبار» با ۹۱۸ میلیارد تومان بود. درآمدی که "آپ" از این بخش به دست آورد، ۹۵ درصد از درآمد را در این بازه زمانی به خود اختصاص داد، بیشترین درآمد شناسایی‌شده آسان پرداخت پرشین پس از بخش «فروش پین و اعتبار»، در اختیار «درآمد کارمزد تراکنش شاپرکی» با ۴۳ میلیارد تومان بود.

درآمد ماهانه

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
ارسال نظر