بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۵
افزایش چشمگیر تولید، دستاورد آینده‌نگری فولاد آلیاژی ایران
مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران گفت: انتخابات قوی، تقویت امنیت جامعه و تعالی سازمان و کشور را در پی دارد؛ درعین‌حال شرکت نکردن در انتخابات بستر مناسبی برای تهدید‌های بیشتر بیگانگان فراهم می‌کند. 
کد خبر : ۲۷۹۰۰۳

به گزارش بورس نیوز، محمد کمال‌زاده در مراسم جشن بزرگ نیمه شعبان ویژه خانواده بزرگ فولاد آلیاژی ایران، با اشاره به این موضوع که انتخابات در تعیین سرنوشت شرکت و همه افراد جامعه مؤثر است، بر این موضوع تأکید کرد که با توجه به شرایط نابسمان اقتصادی و فشار‌های بین‌المللی بر کشور، داشتن یک انتخابات قوی، تقویت امنیت جامعه و تعالی سازمان و کشور را در پی دارد.

مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران در بخش دیگری از صحبت‌های خودبه این موضوع نیز اشاره کرد که در سال جاری، با ورود رقبای جدید به بازار و شرایط سختی که صنعت فولاد آلیاژی با آن مواجه بود، این شرکت توانست به دستاورد‌های بسیار قابل‌توجهی در زمینه فروش دست یابد.

وی با اشاره به رکوردزنی‌های این شرکت در حوزه‌های مختلف تولید و فروش در سال جاری، بر این موضوع تأکید کرد که هدف ما در فولاد آلیاژی ایران فقط تولید فولاد نیست؛ هدف تعریف‌شده ما خلق آینده‌ای بهتر برای ایران عزیز و کارکنان این شرکت است.

 مدیر عامل این واحد صنعتی با اشاره به این موضوع که شرکت فولاد آلیاژی ایران به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده انواع فولاد‌های آلیاژی در ایران و خاورمیانه، گام‌های بلندی در مسیر تولید و فروش برداشته است، بر این موضوع تأکید کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، تا پایان سال، فروش محصولات شرکت فولاد آلیاژی ایران، به میزان ۵۳۰ هزار تن افزایش‌یافته که در مقایسه با سال گذشته که فقط ۴۳۰ هزار تن بود، نشان از رشد چشمگیری است.

 مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران، این افزایش چشمگیر فروش را نشان‌دهنده همکاری واحد‌های مختلف شرکت دانست و گفت: ما توانستیم با تشکیل کارگروه فروش و با همکاری بین واحد‌های مختلف در فضای رقابتی که ظرفیت تولید آلیاژ‌های مختلف در کشور به طور قابل‌توجهی افزایش‌یافته است، بسیار موفق عمل کنیم.

 محمد کمال‌زاده گفت: این شرکت در سال جاری موفق به تولید محصولاتی خاص همچون فولاد تندبر «High Speed Steel» که یکی از حساس‌ترین و فنی‌ترین فولاد‌های آلیاژی در سطح جهان به شمار می‌آید، شده است.

 وی در ادامه به این موضوع اشاره کرد که امروز شرکت فولاد آلیاژی دیگر یک کارخانه نیست، بلکه یک مسیر برای توسعه است و در نظر دارد به یک مجتمع بزرگ معدنی و صنعتی فولاد تبدیل شود و این شرکت باقوت به مسیر توسعه و پیشرفت خود ادامه می‌دهد. مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی با اشاره به چالش‌های پیش‌روی صنعت فولاد آلیاژی، بر این موضوع تأکید کرد: هرچند با مشکلاتی مانند قطعی گاز، برق و کمبود آهن اسفنجی مواجه بودیم، اما با تلاش و همت، توانستیم رکورد‌هایی زیادی در زمینه تولید و فروش برقرار کنیم و توانستیم موفق به جبران این مشکلات شویم و به دنبال هدف خود پیش رویم.

 وی در بخش دیگری از صحبت‌های دیگر خود با اشاره به طرح‌های توسعه‌ای فولادسازی ۲ و وایر گفت: افتتاح و راه‌اندازی طرح‌های توسعه‌ای می‌تواند اتفاق سرمنشأ بسیاری از دستاورد‌های حال و آینده کشور و صنعت فولاد باشد و البته این پایان راه نیست؛ چراکه باید بتوانیم در فضای رقابتی شدید جهانی حرفی برای گفتن داشته باشیم.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
فولاژ در مسیر رشد و توسعه
شرکت فولاد آلیاژی ایران؛ از طرح‌های توسعه‌ای تا رشد در تولید و فروش؛

فولاژ در مسیر رشد و توسعه

رکورد صادراتی در
مدیرعامل فولاد آلیاژی ایران خبر داد؛

رکورد صادراتی در "فولاژ" شکسته شده است

ارسال نظر