بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۴
کد خبر : ۲۷۹۰۸۹

بورس نیوز:
شرکت معدنی و صنعتی گهر زمین در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن ماه سال جاری مجموع مقدار فروش محصولات تولیدی خود طی این دوره را برابر با یک‌میلیون ۶۵۱ هزارتن اعلام کرد، "کگل" محصولاتی که در یازدهمین‌ماه از سال جاری به فروش رساند مربوط به فروش در بازار داخلی و خارجی بوده که از فروش آن به درآمد ۵ هزارو ۹۷۵ میلیارد تومانی دست یافته است.

فروش شرکت معدنی و صنعتی گهر زمین در شیب مثبت ۲۶ درصدی قرار گرفت!

مقدار فروش "کگهر" در این ماه نسبت به دی‌ماه سال جاری ۲۶ درصد و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۱۱۸ درصد رشد را در پی داشته است. 
شایان ذکر است مقدار محصولات صادراتی شرکت معدنی و صنعتی گهر زمین در بهمن‌ماه نزدیک به ۱۰۸ هزار تن بوده است.

فروش شرکت معدنی و صنعتی گهر زمین در شیب مثبت ۲۶ درصدی قرار گرفت!

سبد محصولاتی "کگهر" متشکل از گندله بورس کالا، کنسانتره بورس کالا، سنگ آهن دانه بندی شده و کلوخه سنگ آهن می‌باشد که در این بین «کلوخه سنگ آهن» بیشترین میزان تولید و «گندله بورس کالا» بیشترین میزان فروش بهمن‌ماه را داراست. 
درآمدزا‌ترین محصول این شرکت «گندله بورس کالا» هست که از فروش ۸۴۴ هزار تنی از این محصول به درآمد ۴ هزار و ۱۵۰ میلیارد تومانی دست یافته است. این محصول ۷۰ درصد از میزان فروش ماهانه "کگهر" را به خود اختصاص داده است.

فروش شرکت معدنی و صنعتی گهر زمین در شیب مثبت ۲۶ درصدی قرار گرفت!

پس از «گندله» فروش رفته در بورس کالا، «کلوخه سنگ آهن» بیشترین سهم در فروش ماهانه این شرکت داشته است. با فروش حدود ۶۰۵ هزار تنی از این محصول، "کگهر" بیش از ۹۹۴ میلیارد تومان درآمد را حاصل کرده است.


پایان مطلب

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
اخبار مرتبط
تصمیمات مجمع
به دنبال مصوبات مجمع عمومی عادی؛

تصمیمات مجمع "کگهر" ثبت شد

مجمع‌عمومی عادی سالانه گهرزمین با حضور ۹۲ درصد سهامداران برگزار شد؛

"کگهر" به ازاء هر سهم ۳۲۰ تومان سود داد

ارسال نظر